Saçım Seyreldi

victorfrn

Hectopat
Arkadaşlar herkese merhaba, 17 yaşındayım saçımın şakak kısmı seyreldi. önceden böyle degildi ve 4-5 ay içerisinde böyle oldu. Ailede saçları dökülen var ama benim kadar erken dökülen yok ve saçlarım cok dökülüyor. Bu durum beni aşırı derece de rahatsız ediyor. Şampuanı bıraktım dökülme biraz daha azaldı. Şakakların tekrar kapanma gibi bir durumu var mı ? Var ise ne yapmalıyım? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yaparsan yap kalıcı bir çözüm yok diyebilirim, ben de 23 yaşındayım. Saçımın tepesi ve önlerim resmen açık bir şekilde dönüp dolaşıyorum. Ektirmeyi planlıyorum ama nereye kadar bilemiyorum açıkcası, genetik bir durum bu, ayrıca sinir ve stresten uzak dur. :)

Karpuz suyu dok kafana ciddiyim. Zeytin yagi da besler sacini. Ben de beyaz cikmisti yaptim bir daha beyaz cikmadi 2 yil gecti aradan. Bu yaz ilk karpuz aldigim da ayni islemi tekrar yapacam.

Karpuz suyu dok kafana ciddiyim. Zeytin yagi da besler sacini. Ben de beyaz cikmisti yaptim bir daha beyaz cikmadi 2 yil gecti aradan. Bu yaz ilk karpuz aldigim da ayni islemi tekrar yapacam.
Mesir macunu da sürsün. Sizin saçınızın beyazlaması büyük bir ihtimal ile aşırı stresli bir dönemden geçtiğiniz için olmuştur.

Doktorlar genellikle erkek tipi saç dökülme deyip anlaşmalı oldukları bir firmanın vitamin, şampuan v.b ürünlerini önerip gönderiyorlar.
Babam doktor, benden daha iyi mi bileceksin? Hiçbir firmayla anlaşmıyorlar. Yaparlarsa atılırlar. Fakat ilaç markaları adam gönderip hediye gönderiyorlar. Ama şu ana kadar babam hiçbir ilaç firmasıyla anlaşma yapmadı. En iyi gelecek ilacı vermeye çalışıyorlar. Bilip bilmeden konuşmayın.

Babam doktor, benden daha iyi mi bileceksin? Hiç bir firmayla anlaşmıyorlar. Yaparlarsa atılırlar. Fakat ilaç markaları adam gönderip hediye gönderiyorlar. Ama şu ana kadar babam hiç bir ilaç firmasıyla anlaşma yapmadı. En iyi gelecek ilacı vermeye çalışıyorlar. Bilip bilmeden konuşmayın.
Bölümü nedir babanızın?

Bölümü nedir babanızın?
Hocam aile hekimi ama konu bu değil. Günde en az 4 tane ilaç tanıtımı için adam gönderiyorlar ve ışıklı kalem, kalemlik, Bluetooth'lu hoparlör gönderiyorlar. Babama sorduğumda ise hiçbir ilaç firmasıyla arasında bağ olmadığını ve gelecek en iyi ilacı yazdığını söylüyor. Doktorlara böyle önyargıyla bakılacaksa gripken ilaç yerine Ayşe Teyze'nin tavuk suyu çorbasını içebilirler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı