Saçımı uzatmak istiyorum nasıl kestirmeliyim?

Yav yok öyle bir şey kendimi bildim bileli saç uzatırım ben.
Hocam herkesin saçına göre değişir. Sizin saçınız kestirilmese bile şekilli uzayabilir. Ama ben yazları birkaç ay kuaförde çalıştım ve bazı saçlar uzarken kestirilmesi gerekiyor. Birde ben de saç uzattım ve kestirmediğim zamanlar çok kötü oluyordu.

Merhaba, ben saçımı uzatmak istiyorum saçlarım düz sert ve sık saçımı nasıl kestirmeliyim aydınlatırsanız sevinirim.

Berbere git kırıkları al de 3 haftada bir veya 1.5 ayda bir kırıklarını aldır 5-6 aya 3 günde bir duş almak şartı ile güzel ve uzun saçlarınız olabilir. Rica ederim ben çözdüysem yanımdaki tik işaretine basarsanız memnun olurum.

Saçı kurumaya bırakmak veya havluyla kurulamak daha çok zarar verir saça ama. Saçınızın nem oranı az olduğundan saçınız kabarıyor. Saç maskeleri var bu sorun için.
Hocam arkadaş saçını suyla nemlendirse bile o kabarıklık gider aslında. Birde kullandığı şampuan o saçın yumuşaklığını da belirler.

Merhaba, ben saçımı uzatmak istiyorum saçlarım düz sert ve sık saçımı nasıl kestirmeliyim aydınlatırsanız sevinirim.
Kestirmenizi tavsiye etmiyorum bırakın uzasın istediğiniz uzunluğa geldiğinde (gelene kadar mağara adamı gibi olucaksınız ben öyleyim şu an) istediğiniz biçimde uzun kalacak şekilde kestirin.

Hocam herkesin saçına göre değişir. Sizin saçınız kestirilmese bile şekilli uzayabilir. Ama ben yazları birkaç ay kuaförde çalıştım ve bazı saçlar uzarken kestirilmesi gerekiyor. Birde ben de saç uzattım ve kestirmediğim zamanlar çok kötü oluyordu.
Hocam 3 kuaförü aynı yere koy 3'ü de farklı şey anlatır sana. Ben sana diyorum ki yıllardır saç uzatıyorum. Eğer saçın nemini verip 5-6 ayda bir kırıklarını aldırırsan mis gibi sağlıklı uzar o saç. Eğer dökülme problemi yoksa arada bir saçı yağlandırmakta iyi gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı