Saçımın üstü seyrek

Hocam doktor değilim yanlış yönlendirme yapmak istemem bende kepek problemi vardı kafamın çeşitli bölgelerinden örnek alıp analiz ettirmişti doktorum size sadece kan tahlili yapılması garibime gitti krem serum vs de mi önermedi doktorunuz seyrek bölgelere falan uygulama yapmanız için.
Saç spreyi yazmış fakat 450 tl.

Telefon flashını açıp çektiğimde böyle gözüküyor

Dosya Ekleri

• IMG_20230203_184514.jpg
    IMG_20230203_184514.jpg
    80,5 KB · Görüntüleme: 89
Saç spreyi yazmış fakat 450 TL.

Hocam o zaman bu konuyu doktorun önerdiği sprey yararlı mıdır başlığı altında açsanız daha doğru olurdu doktorunuzun halihazırda reçete ettiği bir şey varmış zaten reçete ile alınca daha ucuza gelmesi lazım sanırım.

Hocam o zaman bu konuyu doktorun önerdiği sprey yararlı mıdır başlığı altında açsanız daha doğru olurdu doktorunuzun halihazırda reçete ettiği bir şey varmış zaten reçete ile alınca daha ucuza gelmesi lazım sanırım.
Yok hocam indirim olmuyor.

Saçlarınızı üç numaraya vurun. Bu bilimsel olarak yanlış bilgi olabilir fakat benim saçlarımda işe yaradığı için söylüyorum benim saçlarım zaten gürdü çok çok daha fazla gür çıkmasına sebep oldu.

Anladım hocam isterseniz bir kutu edinin bu spreyden uygulamasını yapın kutu bitene kadar bir fark görmezseniz devam etmezsiniz kullanıma sonuçta sağlık bu parayı verdikten sonra ne olacağını kestiremediğiniz başka bir kalem olsa alırken bir daha düşünün derdim ama sağlık söz konusu olunca akan sular duruyor.

Bu arada bu spreyin markası falan nedir paylaşabilir misiniz merak ettim.

Anladım hocam isterseniz bir kutu edinin bu spreyden uygulamasını yapın kutu bitene kadar bir fark görmezseniz devam etmezsiniz kullanıma sonuçta sağlık bu parayı verdikten sonra ne olacağını kestiremediğiniz başka bir kalem olsa alırken bir daha düşünün derdim ama sağlık söz konusu olunca akan sular duruyor.

Bu arada bu spreyin markası falan nedir paylaşabilir misiniz merak ettim.

Spreyin markasını ve nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum doktor söyledi zaten annemle konuşuyordu ben duymadım eczaneye gittik orada fiyatını söyleyince almadık.

Dostum benden sana tavsiye sakın kafana herhangi bir bitkisel ya da bitkisel olmayan bir yağ sürme bu deneyimi fazlası ile yaşamış biri olarak söylüyorum sakın. Yaşın daha küçük bu yaşta dökülme olacağını sanmıyorum bir hastalık yoksa. Sprey alırsın almazsın sana kalmış eğer döküldüğünü düşünüyorsan o da fayda etmez. Şampuan olarak da bitkisel şampuan kullanmanı öneririm. En önemlisi ise kafana çok takma dökülmeyi yoksa işin içinden çıkamazsın. Saçını kısa tutmaya bak ne kadar uzatırsan o kadar çok bakım ister saç ve dökülme de çok olur.

Dostum benden sana tavsiye sakın kafana herhangi bir bitkisel ya da bitkisel olmayan bir yağ sürme bu deneyimi fazlası ile yaşamış biri olarak söylüyorum sakın. Yaşın daha küçük bu yaşta dökülme olacağını sanmıyorum bir hastalık yoksa. Sprey alırsın almazsın sana kalmış eğer döküldüğünü düşünüyorsan o da fayda etmez. Şampuan olarak da bitkisel şampuan kullanmanı öneririm. En önemlisi ise kafana çok takma dökülmeyi yoksa işin içinden çıkamazsın. Saçını kısa tutmaya bak ne kadar uzatırsan o kadar çok bakım ister saç ve dökülme de çok olur.

Dökülme çok olmuyor zaten en fazla 25 tane dökülüyor günde saçlarım zaten doğuştan seyrekmiş annem babam öyle diyor yani sadece sormak için bu konuyu açtım.

Anladım hocam bu durumda benim size verebileceğim şifalı(!) bir tavsiye bulunmuyor umarım yakın zamanda tedavinizi bulursunuz.

Geri
Yukarı