Saçın önü nasıl kıvırcıklaştırılabilir?

taxszd

Centipat
Yer
26.357896, 127.783809
Daha fazla  

Dosya Ekleri

• kvrck-sac.jpg
    kvrck-sac.jpg
    98,8 KB · Görüntüleme: 42
Yapsan bile uzun süreli olmaz.

Elseve'in buklem belirgenlistirici mi, yapici mi ne oyle bir ürünü vardi. Guzel mi bilmem ama araştırabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, benim saçım genel anlamda hafif kıvırcık ve çok az kabarık. Ben saçımı görseldeki gibi yapmak istiyorum ama görselden farklı şekilde sadece ön kısmını kıvırcıklaştırmak istiyorum. Bunun için internette Vigo diye bir ürün buldum bu işe yarar mı? Saçım çok uzun değil.

Vigo Başlık Fön Başlığı Difüzör Profesyonel Kuaför Fön Makineleri için Fiyatı - Trendyol
Fön başlığı ve saç kremi ile yapmalisin ayrica onun tarağı var dus alirken sacini sampuanla sonra tarak ile tarayip biraz bekletip yika zamanla oyle durur bende sacimin onunu ayirmistim suan istemesemde ayri oluyor.

Yapsan bile uzun süreli olmaz.

Hocam kısa süreli olması sıkıntı değil. Ben 2-3 güne bir duş alan biriyim, her duştan sonra yaparsam sıkıntı olmaz.

Elseve'in buklem belirgenlistirici mi, yapici mi ne oyle bir ürünü vardi. Guzel mi bilmem ama araştırabilirsin.

Türkçe konuşursanız anlaşabiliriz. 🙂

Fön başlığı ve saç kremi ile yapmalisin ayrica onun tarağı var dus alirken sacini sampuanla sonra tarak ile tarayip biraz bekletip yika zamanla oyle durur bende sacimin onunu ayirmistim şu an istemesem de ayri oluyor.

Hocam sadece saç kremi ve Vigo kullansam istediğim kıvırcıklık olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı