Saçlar erken yaşta çok beyazlamaya başladı

mertcan6789

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 16 yaşında saçlarımda cok fazla beyaz çıkmaya başladı. Bu saçlar tekrardan eski rengine döner mi? Babamın falan saçları 30 yaşında falan beyazlamaya başlamış. Bazen küçük sıkıntıları bile cok kafaya takabiliyorum. Acaba bu yüzden mi? Çözüm olarak ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim küçükken 12 yaşındaki bir arkadaşımda vardı bu biraz genetik.

Merhaba 16 yaşında saçlarımda cok fazla beyaz çıkmaya başladı. Bu saçlar tekrardan eski rengine döner mi? Babamın falan saçları 30 yaşında falan beyazlamaya başlamış. Bazen küçük sıkıntıları bile cok kafaya takabiliyorum. Acaba bu yüzden mi? Çözüm olarak ne yapabilirim?

Stres saçların beyazlamasında büyük bir faktör. Kendini fazla hırpalıyor olabilirsin.

Bu kadar strese sebep olan şeylerin çözümünü aramaya çalış ve çöz. Eğer yapamıyorsan önce ailene sonrasında bir psikoloğa danışman iyi olabilir.

Genetik ve stres çok büyük etken olabiliyor, ben 20 yaşına gireceğim ve saçlarım beyazlamaya başladı. Benim hem stres hem de genetik.

Yeni konular

Geri
Yukarı