Saçlarımı nasıl yumuşatırım?

Alcatraz JR

Kilopat
Daha fazla  
Saçlarımı nasıl yumuşatabilirim? Var mı yumuşatıcı etkisi iyi olan bir şampuan veya başka bir şey? Bir de ufaktan saç dökülmesi var bende bunu tetikleyici bir durum oluşur mu?

Saçımız bu kreme bağımlı oluyor mu? Yani kullanmayı bırakırsak eskisinden çok daha sert olma durumu var mı? Kalıcılığı nasıl?
Kullanmayı bıraktıktan sonra yine eskisi gibi oluyor, tedavi eden bir krem değil yani bana göre. Saçım sert olmadığı için sadece yumuşatmak için kullanıyordum. Kalıcılığı ise 1-2 gün gittikçe azalarak sürüyor. Çok durulamamanız lazım kullanım esnasında tabii, bir keresinde çok durulayınca iyice taşa dönüşmüştü saçlarım.

Kullanmayı bıraktıktan sonra yine eskisi gibi oluyor, tedavi eden bir krem değil yani bana göre. Saçım sert olmadığı için sadece yumuşatmak için kullanıyordum. Kalıcılığı ise 1-2 gün gittikçe azalarak sürüyor. Çok durulamamanız lazım kullanım esnasında tabii, bir keresinde çok durulayınca iyice taşa dönüşmüştü saçlarım.
Ürünün linkini verebilir misin ?

Ürünün linkini verebilir misin ?
1701005142453.png

Kendi sitesinde stoklarda bittiği yazıyor, daha geçen hafta 1-2 tane vardı ama uçuk fiyattaydı. Yorumlarına bakarak farklı H&S kremlerine yönelebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı