Saçma Fobiler

Asıl gelelim benim (ex) fobime. Sifon sesi. Hele gece olsun, eller 3 milisaniye suya tutulur ve en yakın ışık kaynağına koşardım. Bazen de tuvalette uzun süre oturunca afedersiniz oturma organımı tuvaletten çıkacak bir yılan ısıracak diye korkardım :D Ama şu an için Creepy Pasta'lardan korkuyorum baya. Daha doğrusu 10 dakikalığına korkuyorum. Ama tedirgin oluyorum.

Asansörden çıkarken yarısındayken asansörün düşmesi ve parçalanmam. Belki de yükseklik fobimin de etkisi vardır.
Sinekler göze yumurtlarlar diye bir şey duymuştum ve sinek fobim oldu. Neyse ki geçti artık.

Merak ettim ya atsanıza. Ya da ismini söyleyin bakmak isteyen baksın.

I found Michael Jackson in the woods videonun adı. Bunun matket versiyonu falan da var ama bunun ortamı orman olduğu için daha creepy. İzledikten sonra korkmuyorsunuz sadece ne izledim lan ben diyorsunuz. Ama ben etkisinden çıkamadım bir süre :D MJ öldükten sonra hep böyle parodi yapılıyordu. Hala 10 yıllıklar duruyor. Bu video da 10 yıllıktı ama YouTube sağ olsun. İlginç bir detay ise bu videoda kamerada yazan tarih MJ'ın öldüğü günün ertesi günü. Genel olarak bakacaksak, ilginç bir video. Çok ilginç. Komik de denebilir. Ben artık gülüyorum izlerken.

images.jpeg

Geri
Yukarı