Saçma Hareketler Yapan Türk YouTuber'lar Neden Çok Tutuluyor?

Makaleler
1
Yer
Kâinat
Arkadaşlar neden saçma sapan hareketler yapanlar tutuyor?

Bir çok muhteşem kanal var. Ama hiç birisi bunlar kadar ilgi görmüyor.

Screenshot_2017-02-08-05-54-44.png

Misal şuna bakın...

İnsanımız maalesef saçma ve yapmacık hareketleri orijinal duygulardan ayıramıyor. Bu sebeple kolu bacağı ayrı oynayan Youtuber'ler, düzgün Youtuber'lere göre çok daha fazla izleniyor. Bu saçma hareketleri yaptıkları için onlara kızmıyorum. Bir yerde gelir kapısı varsa o kapıdan kafayı uzatmak yanlış değil bence ama insanımız bunları izlememeli.

Son düzenleme:
Bu kanala bende çok gıcık oluyorum. Eşek gibi anırıyor, küfürler yağdırıyor ama beğeni çok. Ayda 24 paylaşım yapıyor her biri 1.000.000.000 üstünde izlenme ve diyor bir de para kazanamıyorum. Genel de izleyici kitlesi küçük yaşlardaki insanlar.

İnsanımız maalesef saçma ye yapmacık hareketleri orijinal duygulardan ayıramıyor. Bu sebeple kolu bacağı ayrı oynayan Youtuber'ler, düzgün Youtuber'lere göre çok daha fazla izleniyor. Bu saçma hareketleri yaptıkları için onlara kızmıyorum. Bir yerde gelir kapısı varsa o kapıdan kafayı uzatmak yanlış değil bence ama insanımız bunları izlememeli.
Asıl üzücü olan mesele bunun gibi adamları izleyen küçük yaştaki çocukların gittikleri yerlerde ilgi çekeceğini düşünerek aynı haraketleri yapmaya çalışması üstelik bu artık okadar sıradanlaşmış ki artık yetişkin insanlar bile normal karşılıyor. Mesela geçen gün okulda sınıfta hoca ders anlatıyor 3-5 çocuk sıraların üstünden atlıyor, etrafta bağırarak koşturuyor üstüne üstlük bide pis pis iğrenç laflar ediyorlar birbirlerine. 8 yaşındaki birisinin arkadaşlarıyla kurdukları muhabbetlerde kurdukları 5 cümleden 4'ü küfür ile alakalı.

Destekleniyorlar. Justin kadar olmasa da bunlar da proje. Şöyle bir inceden bakayım dedim. Gayet bilinçli bir şekilde yaşam tarzı pompalıyorlar. Bunları daha çok henüz kafası boş çoluk çocuk izliyor. 3-5 sene sonra bu çocuklar neden bu kadar gerizekalı diye birbirimize sormaya başlarız. 1 milyon'un üzerinde izlenen videolara bakın. Bunlar tesadüfen olacak işler değil. Sonra aynı çocuk Technopat gibi birşey anlatan YouTube kanallarında var olan şeylere hiç bakmadan gelip burda konu açıyor. Yahu konuyu aç yine aç da bir iki bişiy araştır. Az da olsa bi altyapın olsun. Yok herşey hazır olacak.

Sokakta çocukların anırarak küfür ettiğini görünce bir paradoksa girdim. Meğersem Enes Batur izliyorlarmış. Ellerinde telefon vardı burasını bir ayrı eleştiriyorum. Zevkler ve renkler tartışılmaz (bak yine fetiş anlamı çıkarıyorum ben ya.) ama baya yapmacık. Challengeleri tehlikeli (şu bilgisayar kontrol şeysi.) orası bir miktar kalite barındırıyor fakat genel olarak düşük yaş kitlesi ile ne yazıktır ki ``leş`` bir toplulukta yaşıyoruz (karşı çıkana 10 saatlik vurbana dubstep versiyonu dinletin lütfen.). Medeniyet yok oluyor sanırım...
Kısacası;
Düşük Yaş Kitlesi + ``Leş`` (vurbana.exe) bir topluluk = ``ÖÖÖÖ ÖMKKKKKKK ÖNÖS BÖTÖR ÇÖK ÖYÖ LÖF ÖTMÖ ÖSTÖMÖYÖSÖN ÖZLÖMÖ ÖÇ VÖLÖD!! !!! !!``

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı