Saçta kepek sorunu nasıl çözülür?

439169

Decapat
Son 6 aydır saçımda aşırı derece kepek çıkmakta, defalarca şampuan değişimi yaptım, defalarca saç kesimi yaptırdım fakat çözülmedi. Kafamı ılık su ile yıkıyorum.

Son 6 aydır saçımda aşırı derece kepek çıkmakta, defalarca şampuan değişimi yaptım, defalarca saç kesimi yaptırdım fakat çözülmedi. Kafamı ılık su ile yıkıyorum.

Kepek şampuanla kaynaklı ama senin sorunun saç derisiyle alakalı.
Aynı sodundan muzdaribim, ben sorunu buz gibi suyla her sabah yıkayıp head&shoulders sandal ağacı esintisi kullanarak azalttım.

Ve saçına nemlendirici ürün kullanmaya dikkat et 3 doktora gittim bunları söylediler dikkate al bence.

Herhangi bir eczaneye gir ve saçının kepekli olduğunu söyle bunun için bir şampuan alabilir miyim de ya da dermatolojiye git.

Gidiyorsun eczaneye ketoral veya konazol şampuan alıyorsun sadece 3 günde bir saç derilerine masaj yaparak yıkıyorsun. Tabi en kısa sürede dermatolojiye gitmeyi unutma, egzaman olabilir.

Geri
Yukarı