Sade Tasarımlı Kasa Önerisi

Kalite olarak önerilen ürünlerin yanına bile yaklaşamaz. Hava akışı ve kablolama olarak da geride. Bir de Dark ürünü dışında bir şey beğenen müşterilerine hakaret eden üreticisi var.
Hocam kablolama vede kalite beni tatmin etti. En azından bana yettiğini düşünüyorum.

Hocam kablolama vede kalite beni tatmin etti. En azından bana yettiğini düşünüyorum.
Arkadaşlar kendime evde işlerimi yapacak bir bilgisayar toplama derdindeyim şu aralar.
Bana boş kasa önerisi olacak arkadaşları yorumlara bekliyorum.
Kasada istediğim şeyler;
  • -Tasarım sade olmalı. Öyle 'Işıqlı Mışıqlı' dediğimiz türden çok hoşlanmıyorum.
  • -Hava akışı, kablo düzeni iyi bir kasa olmalı.
  • -Ben ekstra güç kaynağı alacağım PSU olmasa da olur.
  • -Kasanın yan tarafı cam kapaklı olmalı.
  • -Kolay taşınabilir ve temizlenebilir olmalı,
  • -Fiyatı cep yakmayacak ve ucubik stil çizgileri olmasın lütfen.

Şimdiden teşekkürler :)
https://i.hizliresim.com/vJ0z1z.jpg

Bahsettiğim kasada ki sistemim. Dışında kapağı mevcut.

Dark g-storm çiçek gibi. Gidip boşuna extra para bayılma derim.
Üslubun düzgün olduğu sürece anlaşabileceğimizi düşünüyorum. Tavsiyen için teşekkürler.

CoolerMaster MasterBox Lite 5 RGB(405TL) ile PowerBoost Elegance Series VK-G1007R(272TL) arasında kaldım sizler ne tavsiye edersiniz? Hesaplı fiyatlı kasayı alırsam sorun yaşar mıyım?

Kalitesiz ve bilinmeyen bir marka. Büyük ihtimalle garantiye gönderdiğinizde bakacak birisi bile yok. Çin'den alınan dandik ürünleri etiketleyip satıyorlar. Uzak durun.
Mutlak sonuç her zaman iyidir. Teşekkürler.
Malzeme kalitesi düşük. 400 lira bütçeniz varsa Masterbox Lite 5 RGB veya alttaki ürüne bakabilirsiniz.
Phanteks Eclipse P400S Cam Kapaklı Antrasit Gri Bilgisayar Fiyatı Bilişim&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=EAIaIQobChMIiquUiNS32AIVEOEbCh0JwgvTEAQYASABEgJ8kvD_BwE
Aslında phanteks'e güvenebilir miyim ondan şüpheliyim bu konu beni sonuca varınca elimde 450tllik cm kasaya varacakmışım gibi hissettirmeye başladı.

Ben Phanteksi öneririm. Yakışıklı ve sade. Eğer çok para veremem diyorsanız ve sadelik önemliyse Dark Hexagon öneririm. Sesi, kalitesi hakkında pek bir bilgim yok fakat tasarım bakımından beğendiğim bir model. Belki siz de beğenirsiniz. :)

Phanteks kasaları ve CPU soğutucuları fiyatlarına göre acayip kaliteli oluyor genelde. P400 modeli CM'in 1.000 liralık H500P modelinden daha kaliteli bence. Aynı şekilde 300 liralık PH-TC14PE modeli 600 liralık H110i modeliyle kapışıyor. Çoğu yerde de kasalarının mutlaka bir yılın kasası ödülünü aldığını görürsünüz. Yabancı forumlarda müşteri hizmetlerinin ve desteğinin mükemmel olduğunu söylemişler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı