Sade ve şık tasarımlı bilgisayar kasası önerisi

tariquemos

Decapat
Merhaba,

Azami 1500 TL olacak şekilde, fazla kavisli yapıda olmayan, cam yüzeylere sahip şık bir kasa önerisi almak istiyorum. Birinci önceliğim, dediğim gibi tasarımı. İkinci önceliğim ise hava akışı. Önerileriniz nelerdir?

Sistem olarak da;
Ryzen 3600 - 3600X - 3600XT işlemcilerinden birini kullanacağım.
Ekran kartı için ise bir müddet bekleyeceğim.

Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Azami 1500 TL olacak şekilde, fazla kavisli yapıda olmayan, cam yüzeylere sahip şık bir kasa önerisi almak istiyorum. Birinci önceliğim, dediğim gibi tasarımı. İkinci önceliğim ise hava akışı. Önerileriniz nelerdir?

Sistem olarak da;
Ryzen 3600 - 3600X - 3600XT işlemcilerinden birini kullanacağım.
Ekran kartı için ise bir müddet bekleyeceğim.

Teşekkür ederim.

CoolerMaster MasterBox TD500 ARGB Tempered Glass Siyah USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa ya da Cooler Master MasterBox Q300P RC-MCB-Q300P-KANN-S02 RGB LED Mid-Tower - incehesap.com bu olabilir hocam.

İşlemci olarak render, video editleme vb. işler yapmayacaksan 10400F + B460M Pro tercih et. Hatta kasadan kısıp 10700KF veya 5600X da alabilirsin bence.

Bunun dışında kasa olarak bunlar olabilir:

Arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim, lakin ben daha çok şu tarz olanlardan hoşlanıyorum.
Hc36f775591504994bde47c995cde2a1fN.jpg

Pürüzsüz bir dikdörtgen prizma. Tabi hava akışı ne kadar iyidir bilemem ama bu tasarımda güzel soğutulabilen bir kasa benim için uygun olacaktır.

Son düzenleme:
Cam isterseniz bunu düşünebilirsiniz ayrıca şu modelde iyidir fakat artan parayla egzoz fan alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı