Sade ve şık tasarımlı bilgisayar kasası önerisi

Hocam cam almayın sonra tekrar gelip kasa önerisi istersiniz Mesh alın.
Bence de mesh alması daha mantıklı fakat arkadaş cam istemiş.
Hocam adamın fiyatına direk gelmiş Cooler Master MB511 ARGB Midi Tower (Psu yok): Amazon.com.tr bu daha mantıklı olmaz mı?
Her cam panelin hava akışı kötü diye bir şey yok. Cam panellerde yeteri kadar boşluk varsa hava akışı gayet iyi oluyor. XPG Battlecruiser kasasında cam ve fan arasında yeterince boşluk var ve fanların önünde mesh mıknatıslı bir alan var. Gayet havadar bir kasa. Mesh panel en iyi hava akışına sahip ezberciliğini bir kenara bırakalım.

XPG Battlecruiser bu şekilde tasarıma sahip;

1611567695972.png

Her cam panelin hava akışı kötü diye bir şey yok. Cam panellerde yeteri kadar boşluk varsa hava akışı gayet iyi oluyor. XPG Battlecruiser kasasında cam ve fan arasında yeterince boşluk var ve fanların önünde mesh mıknatıslı bir alan var. Gayet havadar bir kasa. Mesh panel en iyi hava akışına sahip ezberciliğini bir kenara bırakalım.

Hocam önden hava almıyor yanlardan ne kadar dediğiniz haklı ama arkadaşın bütçesine böyle tam geliyor hani kasa ekleme yapsa ek fan egzoz fanı yapamaz bence Cooler Master MB511 ARGB Midi Tower (Psu yok): Amazon.com.tr daha iyi olur.
1611567841671.png

Dediğinizi anlamam için bordo bereli olmam gerekiyor hocam. Hiçbir şey anlamadım. Ama şunu diyorum ki; XPG Battlecruiser, MB511'den daha iyi bir kasa.

Hocam o paraya ondan daha niceleri var. Ben ekleme yapar diye bu kasayı önerdim.

Hocam o paraya ondan daha niceleri var. Ben ekleme yapar diye bu kasayı önerdim.
Yine anlamadım. XPG Battlecruiser alırsa ne gibi bir kaybı var tam olarak? Nicesi varsa atabilirsin ama attığın MB511 nice değil onu söyleyeyim.

Ezbercisiniz, maalesef bu ezberciliği yıkmakla uğraşamayacağım. Her önü cam panel olan kasayı kötü sanıyorsunuz.

Hocam anlamadınız ona lafım yok azami bütçem 1500 demiş kasa 1400 egzoz fanı, ek kasa fanı takamaz arkadaş.

Geri
Yukarı