Sadece 1 dersten 49'la kalarak teşekkürü kaçırmak

HMRT

Hectopat
Tüm derslerimin ortalaması en az 55.
Yalnızca biyoloji dersim 49 2. performans notuna 8 puan eklese teşekkür alacağım.

Toplam not ortalamam 72.

Hocanın numarası var fakat yazmaya korkuyorum.

Sımdı ben bu dertsen kalınca 2. donem en az 52 ortalamayla mı geçmem gerekiyor, geçemezsem ne oluyor?

Yazmaktan korkma sonuçta en fazla notunu düşürür ki hiç mantıklı gelmiyor öyle birşey yapması. Teşekkür aldığını ve kendisinin dersinden 1 puan ile kaldığınız için alamadığını güzel bir dil ile ifade edersen yardımcı olucaktır.

Ben de aynı sorunu yaşıyorum. 49.75'le bırakan canım hocamız sağolsun, düz geçiyorum. Geçmiş olsun. Yazıp şansınızı deneyebilirsiniz, ancak burnu havada bir tipse boşverin bence.

Dostum bende fizik dersinden 5 puan alamadığım için kalıyorum. Öğretmene gidip bütün ödevlerimin eksiksiz olduğunu söyledim fakat beni geçirmeyeceğini söyledi ama arkadaşım ödevlerini yapmadığı halde 90-90 sözlü notu girmiş ben ise 50-55 5 puan verse geçiyordum. Artık kim ne yaptıysa siniri tek benden değil bütün okuldan çıkarmış. Saçma.
bildigim kadarıyla E-okul yarın saat 9 da kapanıyor muhtemelen düz geçeceğim
Dostum Çarşamba günü kapanıyor E-Okul

Dostum bende fizik dersinden 5 puan alamadığım için kalıyorum. Öğretmene gidip bütün ödevlerimin eksiksiz olduğunu söyledim fakat beni geçirmeyeceğini söyledi ama arkadaşım ödevlerini yapmadığı halde 90-90 sözlü notu girmiş ben ise 50-55 5 puan verse geçiyordum. Artık kim ne yaptıysa siniri tek benden değil bütün okuldan çıkarmış. Saçma.

Ben pazaetesi sanıyordum

Aynı durumu bende yaşıyorum

yanımda oturan arkadaşıma 70 bana ise 50 sozlu girmiş kafasına göre veriyor dese girer yazı yazdırır çıkar isimlerimizi bile bilmeyen bir öğretmein herkese farklı performans notu vermesi (veya sınav notuna göre) saçma

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı