Sadece C diskine format atmak

etol4040

Hectopat
İlk önce C'yi küçültüp e diye bir disk kurdum. E'ye oyunları attım, ve nasıl sadece C diskine format atacağımı bulmaya çalıştım. Ama içim rahat olmadı, çünkü benim diskim başka bir disk değil, C'nin alanını kısıp e diskini kurdum. Ve formattan sonra E'de bulunan bütün dosyaları C'ye attıktan sonra E'yi silmek, ardından E'den kalan depolama alanının hepsini C'ye vermek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Rufus ile USB'ye isonuzu yaziyorsunuz disk secme yerine geldiginizde diskler karsinizda olacak C diski kac GB bir yere yazin ve o diskin toplam boyutuna bakip bicimlendirin sonra o bicimlendirdiginiz diske Windows'u kurun E diskindeki bilgilerinizide format bittikden sonra C ye tasiyip disk yoneticisinden birlestirin.

@Lusyz Deneyeceğim, teşekkürler.

Rufus ile USB'ye isonuzu yaziyorsunuz disk secme yerine geldiginizde diskler karsinizda olacak C diski kac GB bir yere yazin ve o diskin toplam boyutuna bakip bicimlendirin sonra o bicimlendirdiginiz diske Windows'u kurun E diskindeki bilgilerinizide format bittikden sonra C ye tasiyip disk yoneticisinden birlestirin.
Şimdi aklıma geldi, direkt C'yi biçimlendirirsek olmaz mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı