Sadece Dying Light 2'de kasma hissi mevcut

Tolga Doğan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, Dying Light 2 için önereceğiniz grafik ayarları ve oyun ayarları var mı? Oyun kasıyormuş gibi kasma hissi var akıcı değil. Nedenini anlamadım. Sadece Dying Light 2'de var bu sorun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Dying Light 2 için önereceğiniz grafik ayarları ve oyun ayarları var mı? Oyun kasıyormuş gibi kasma hissi var akıcı değil. Nedenini anlamadım. Sadece Dying Light 2'de var bu sorun.
Optimizasyon çok kötü diye biliyorum DL2'de. Ekrandaki yırtılmalardan dolayı kasıyormuş gibi görebilirsiniz. Eğer yırtılmalardan dolayı kasıyor derseniz Vsync açın. Bir de fpsniz kaçtır?

+Sistem özellikleri.

Hocam 3080 var optimizasyon o kadar kötü ki 450 500 FPS'ten birden 30 FPS'ye düşüyor.

Genel olarak oyunla alakalı ama 3070 ve üstü bir ekran kartın yoksa ışın izleme açmanı tavsiye etmem. Bu arada görüntüde yırtılmalara da katılıyorum, bu da bir sebep olabilir.

144hz'ye alıştıysanız oyun içi fps 60a düştüğünde kasıyormuş gibi hissedilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı