Çözüldü Sadece FIFA 22'de Yüksek Ping

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DryAnger

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. FIFA'daki ping anormalliğini nasıl çözebilirim? Valorant'ta 9 ms, Apex Legends'ta bile 45 ms alırken, FIFA'da neden böyle? Baktığım bir çok kişide aralık genellikle 50-70 arası oluyor. Oyundaki ping değerlerini ek kısmına yükledim. Nasıl çözebilirim? (İnternet kablolu, diğer oyunların pinglerinden anlaşılacağı üzere.)

Dosya Ekleri

• apexping.png
    apexping.png
    51,4 KB · Görüntüleme: 979
  • fifaping.png
    fifaping.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 1.264
  • valoping.png
    valoping.png
    3 KB · Görüntüleme: 937
Çözüm
Arkadaşlar ben bendeki sorunu çözdüm. Monster Notebook'larla gelen Dragon yazılımını kapatınca sorun çözüldü. Ancak internet altyapınız yeteri kadar iyi değilse, FIFA sunucuları da uzak olunca her türlü ping olur. Ben pingimi 120'den 50-70 lere düşürdüm.
Merhaba FIFA 22 de ping problemim var. Zaman zaman telefon internetinden bile oynamayı deniyorum ama sonuç aynı yüksek ping bir çözüm bulabilen var mı ya da herhangi bir ayarı var mı?
aynı bende öyle durumdayım fifa 22 de baya pingli oluyorum diğerlerinde öyle değil telefonun internet bile işe yaramıyo 150 ping falan oluyo sanırım bi çözümü yok maalesef Türkiyede internete önem 0

Arkadaşlar ben bendeki sorunu çözdüm. Monster Notebook'larla gelen Dragon yazılımını kapatınca sorun çözüldü. Ancak internet altyapınız yeteri kadar iyi değilse, FIFA sunucuları da uzak olunca her türlü ping olur. Ben pingimi 120'den 50-70 lere düşürdüm.

Çözüm
Arkadaşlar ben bendeki sorunu çözdüm. Monster Notebook'larla gelen Dragon yazılımını kapatınca sorun çözüldü. Ancak internet altyapınız yeteri kadar iyi değilse, FIFA sunucuları da uzak olunca her türlü ping olur. Ben pingimi 120'den 50-70'lere düşürdüm.

Peki nasıl kapatıxam Dragon yazılımını lütfen cevap verin.

Geri
Yukarı