Sadece isimle T.C. bulunabilir mi?

Normalde uzatmamıştım da, kafana göre sınıfa girip defterden de bakabiliyorsun. Girerim sınıfa defterden bakarım soyadına sonra çıkarım bu kadar :d.
Mesele o değil. :D
Arkadaş sadece ismiyle bulunabilirmi diye sormuş.

Değişik algoritmalar üretmenin mantığı yok.
Soruya doğru cevap verdiğimden eksi yiyorum sıkıntı burda.

Anlatmak istediği şeyi doğru olarak sorsa evet derdim ama şuanda anlatmak istediği şeyi anladım yanlız sorduğu soru farklı.

Başka sınıftan bir arkadaşı olsa bile adını, soyadını ve yaşını bilebilir. Rastgele birisi değil çünkü arkadaşım demiş.
Ancak konuda sadece isim denmiş. Başlıkta aynı şekil. Sen birini yolda görsen ve arkadaş olsan arkadaşın sence soyismini ezberleme gereği duyar mı? Veya arkadaşın soyismini sormadığı sürece benim soyismim şu der misin?

Bu tarz kişiler ezberleyebilir evet ama yani arkadaş konuda isim diye belirtmiş.

Ancak konuda sadece isim denmiş. Başlıkta aynı şekil. Sen birini yolda görsen ve arkadaş olsan arkadaşın sence soyismini ezberleme gereği duyar mı? Veya arkadaşın soyismini sormadığı sürece benim soyismim şu der misin?

Bu tarz kişiler ezberleyebilir evet ama yani arkadaş konuda isim diye belirtmiş.

Tamam dostum daha fazla tartışmayacağım. Arkadaş sadece isim olarak örnek vermiş olabilir ve okullarda isim, soy isim ve yaş öğrenmek çok zor bir şey değil.

Yani bu iş riskli mi?

Evet riskli yasal bir şey değil. Arkadaşınız eğer sizin verilerinizi alıp yüzünüze vurursa şikayetçi olabilirsiniz.

Yani bu iş riskli mi?
Hocam çok bir şey yapamaz. Herkesin var zaten. Cumhurbaşkanına kadar. Yani korkmaya gerek yok ama herhangi bir şey yapmaya kalkarsa şikayet edersin. Cezasız bırakma. Çok bir şey olacağından değil artistlik yaptığından diyorum. Gen z fake hacker bunlar. Bir şey sanarlar kendilerini.

Tamam dostum daha fazla tartışmayacağım. Arkadaş sadece isim olarak örnek vermiş olabilir ve okullarda isim, soy isim ve yaş öğrenmek çok zor bir şey değil.

Evet riskli yasal bir şey değil. Arkadaşınız eğer sizin verilerinizi alıp yüzünüze vurursa şikayetçi olabilirsiniz.
Bulabilceğini bizde biliyoruz ancak konunun dışına çıkmamak lazım. Arkadaş konuda isim demiş soyisim veya başka her hangi bir şeyden bahsetmemiş.
Yani bu iş riskli mi?
Evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı