Sadece sınav saatleri okula gitmek sıkıntı olur mu?

Raionxx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 10.sınıfa gidiyorum. Bizim okulda beden sınavı ders saatinde olacak. Ben 1.gruptayım yani pazartesi ve salı derslerimiz var ama ailem koronadan dolayı okula dilekçe verdi ve okula gitmiyorum. Beden sınavı pazartesi günü 4.derste olacak yani 4.derste okulda olmam gerek. Sınavı olup çıkacağım için okul sıkıntı yaratır mı? Aydınlatırsanız sevinirim.

Devlet okullarında saçma sapan bir izin kağıdı veriyorlar. Onun haricinde 1 ders erken git bence. Sonra karnım ağrıyor de öksürüp git okuldan.

Zaten benim idare de dilekçem var. Ailemin beni koronadan dolayı okula göndermek istemediği ile ilgili.
Tamam da dilekçe okula gelmemeni sağlıyor. Okula geldikten sonra gitmeni sağlamıyor. Bunu anlatmaya çalışıyorum ama çabalarım boşuna galiba. Sana hayatta başarılar.

Tamam da dilekçe okula gelmemeni sağlıyor. Okula geldikten sonra gitmeni sağlamıyor. Bunu anlatmaya çalışıyorum ama çabalarım boşuna galiba. Sana hayatta başarılar.

Hocam arkadaşla aynı durumu yaşıyorum bu perşembe ve cuma sınav için gittim ders bitti çıktım yani sıkıntı olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı