Sadece Twitch yayını için işletim sistemi önerisi

TDSDoctor

Hectopat
Daha fazla  
Elimde 1GB atom Inside işlemcili bir laptop var ben sadece Twitch'de yorumları okumak için işletim sistemi kurmayı düşünüyorum. Sizce hangi sistemi kurmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Linux kur.

Daha da guru verici olanı, bu işletim sistemini forumdan bir arkadaş yaptı. O arkadaş da @illedelinux .

Linux kur.

Daha da guru verici olanı, bu işletim sistemini forumdan bir arkadaş yaptı. O arkadaş da @illedelinux.

Sistem harika ama arayüzü geliştirilebilir ve 32 Bit çıkarsa daha iyi olur @İlledelinux ellerine sağlık. Konuya döncek olursak Linux kur yeni başlıyorsan bodhi dene :)

Öneren arkadaşlara teşekkürler.
illedelinux JWM elbette dünyanın en hafif sürümlerinden biridir, ancak 64 bit olduğu için 32 bit makinelere olmaz.
Bu gidişle bana 32 bit yaptıracaksınız galiba, soran çok oluyor, en iyisi 32 bit bir JWM yapayım da asıl amacım olan hafif sistemi tamamlayayım.

Şİmdilik 32 bit makinesi olanlar bunu rahatlıkla kullanabilir.

illedelinux JWM elbette dünyanın en hafif sürümlerinden biridir, ancak 64 bit olduğu için 32 bit makinelere olmaz.
Bu gidişle bana 32 bit yaptıracaksınız galiba, soran çok oluyor, en iyisi 32 bit bir JWM yapayım da asıl amacım olan hafif sistemi tamamlayayım.
32 bit gelsin hocam gerçekten. İhtiyaç var. Emeğinize sağlık.

Şİmdilik 32 bit makinesi olanlar bunu rahatlıkla kullanabilir.
Bekliyoruz hocam elinize sağlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı