Sadece YouTube açacak işletim sistemi önerisi

Bende de ASUS'un N2600 işlemcili mini bir laptopu var. Aynı şekilde bende sadece YouTube'u çalıştırsın yeterli. Raspbian ı PC yazmayı buldum forumda. Bir de ben PC'ye HDMI ile bağlanıp kullanacağım onda herhangi bir sorun oldu mu sende denedin mi, uzun uğraş isteyen bir şey ise hiç girmeyi düşünmüyorum

Vallahi haftalardır uğraşıyorum, en az işlemci tüketen işletim sistemi rasbian oldu, Index of /rpd_x86/images buradaki arşivden en üsttekini Rufus ile yaz, en üstteki eski ama en az işlemci tüketen O, kurulumu yap ama
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izleyerek ilerle yoksa tonla hata alırsın ayrıca N2600 işlemciyi bilmiyorum ama atoma yakın bir performasn verir diye düşünüyorum, HDMI ile en fazla 720p video izlersin. Baktın raspbian OS de işe yaramadı Android 7.1 R5 kur çünkü rasbiandan daha da akıcı video oynatımda.

Ş

Bende de ASUS'un N2600 işlemcili mini bir laptopu var. Aynı şekilde bende sadece YouTube'u çalıştırsın yeterli. Raspbian ı PC yazmayı buldum forumda. Bir de ben PC'ye HDMI ile bağlanıp kullanacağım onda herhangi bir sorun oldu mu sende denedin mi, uzun uğraş isteyen bir şey ise hiç girmeyi düşünmüyorum

Şu an eski bir macOS kurmayı deneyeceğim bakalım ne çıkacak

Geri
Yukarı