Sadece YouTube açacak işletim sistemi önerisi

Intel atom N270 işlemcili bir laptopa sahibim. Fakat Windows olsun, Linux'un her dağıtımı olsun, YouTube neredeyse hiç kullanışlı açmıyor. Önerebileceğiniz herhangi bir şey?

O dediğim işlemciyi en son netbookta gördüm. Arkadaşımda vardı XP kurulu olarak 512 MB RAM'le sadece müzik dinlerken kullanıyordu. Özetle o sistemden o dönemde bile performans alamıyordu. (XP ile bile) yine de siz deneyin. Belki sizin cihaz daha iyidir.

Intel atom N270 işlemcili bir laptopa sahibim. Fakat Windows olsun, Linux'un her dağıtımı olsun, YouTube neredeyse hiç kullanışlı açmıyor. Önerebileceğiniz herhangi bir şey?
Ubuntu'nun eski sürümlerini kurmayı deneyin.

O dediğim işlemciyi en son netbookta gördüm. Arkadaşımda vardı XP kurulu olarak 512 MB RAM'le sadece müzik dinlerken kullanıyordu. Özetle o sistemden o dönemde bile performans alamıyordu. (XP ile bile) yine de siz deneyin. Belki sizin cihaz daha iyidir.

Bu da netbook 😂 bakalım ne çıkacak

Ubuntu'nun eski sürümlerini kurmayı deneyin.
önerebileceğiniz bir sürüm varmı?

Arkadaşlar şu an o PC'den yazıyorum, Raspberry ufak sistemleri hepimiz biliyoruz. Bende Raspberry OS kurdum ve gerçekten akıyor. Eğer ihtiyacı olan biri forumu okuyorsa mutlaka denemeli.

Son düzenleme:
Bu da netbook 😂 bakalım ne çıkacak

önerebileceğiniz bir sürüm varmı?

Arkadaşlar şu an o PC'den yazıyorum, Raspberry ufak sistemleri hepimiz biliyoruz. Bende Raspberry OS kurdum ve gerçekten akıyor. Eğer ihtiyacı olan biri forumu okuyorsa mutlaka denemeli.

Bende de asusun n2600 işlemcili mini bir laptobu var. Aynı şekilde bende sadece YouTube u çalıştırsın yeterli. Raspbian ı pc yazmayı buldum forumda. Birde ben pc ye hdmi ile bağlanıp kullanacağım onda herhangi bir sorun oldumu sende denedin mi, uzun uğraş isteyen bir şey ise hiç girmeyi düşünmüyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı