Sadece Twitch'te drop yiyorum

Lopeinte

Femtopat
Yer
Bolu
Daha fazla  
80 Mbps download, 8 Mbps upload bir internetim var Twitch üzerinden 5000 bitrate yayın vermeye çalıştığımda drop yaşıyorum (Atlanılan kare oranı ortalama %11). Ancak başka servislerde (DLive vs.) Bu drop olmuyor, çoğu sunucuyu denedim ancak bir sorun bulamadım.
Atlanan kare oranı ortalama %30, Yanlış bilgi için özür dilerim.

Son düzenleme:
Bahsettiğiniz gibi internet bazlı bir problem görülmüyor gibi. Yine de yayını verdiğiniz programdan sunucu bilgilerine bir göz atın uzak lokasyon seçili ise belki drobun sebebi bu olabilir. Bunlar haricinde atlanılan karenin sebebi yayını verdiğiniz işlemci veya ekran kartından kaynaklı da olabilir. Sisteminiz ile alakalı bir bilgi vermemişsiniz gerçi farklı platformlarda drop olmuyor demişsiniz. Bende merak ettim açıkçası takipteyim.

80 Mbps download, 8 Mbps upload bir internetim var Twitch üzerinden 5000 bitrate yayın vermeye çalıştığımda drop yaşıyorum (Atlanılan kare oranı ortalama %11). Ancak başka servislerde (DLive vs.) Bu drop olmuyor, çoğu sunucuyu denedim ancak bir sorun bulamadım.
Atlanan kare oranı ortalama %30, yanlış bilgi için özür dilerim.

"Windscribe" veya "cloudflare warp" kullanıp açmayı dener misiniz? ISS'iniz TurkNet, Milleni, NetSpeed'den biri mi?

Atlanan kare oranı ortalama %30, Yanlış bilgi için özür dilerim.
Yayını VPN ile vermeye çalışın. Amazon bir sunucu açamadı Türkiye'ye. Sonuçları belli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"Windscribe" veya "cloudflare warp" kullanıp açmayı dener misiniz? ISS'iniz TurkNet, Milleni, NetSpeed'den biri mi?
Türknet kullanıyorum hemen deniyorum.
WARP kullanarak şu şekilde yayın verebiliyorum teşekkürler twitch Türkiye :D. Gerçekten çok saçma, bu kadar community olan bir ülkede bir şekilde sunucu kurulmuyor.
Böyle de az buz drop giriyormuş bu arada öğrenmiş olduk :D .

Dosya Ekleri

• SmwcpJ.png
    SmwcpJ.png
    2,6 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
TurkNet kullanıyorum hemen deniyorum.
WARP kullanarak şu şekilde yayın verebiliyorum teşekkürler Twitch Türkiye :D. Gerçekten çok saçma, bu kadar community olan bir ülkede bir şekilde sunucu kurulmuyor.
Böyle de az buz drop giriyormuş bu arada öğrenmiş olduk :D .

Olay sadece Twitch değil TurkNet ile de alakalı bu arada. Daha doğrusu Türk Telekom'un bu firmalara tahsis ettiği sistemle. Yurt dışı çıkışında ve girişinde özellikle Twitch gibi sitelerde droplar oluyor.
Windscribe gibi Türkiye vpn'lerine bağlanırsanız çok daha iyi yayın verebilirsiniz. Ancak pahalı. Çok çok pahalı. :(

Olay sadece Twitch değil TurkNet ile de alakalı bu arada. Daha doğrusu Türk Telekom'un bu firmalara tahsis ettiği sistemle. Yurt dışı çıkışında ve girişinde özellikle Twitch gibi sitelerde droplar oluyor.
Windscribe gibi Türkiye vpn'lerine bağlanırsanız çok daha iyi yayın verebilirsiniz. Ancak pahalı. Çok çok pahalı. :(
Windscribe'ın ücretsiz versiyonunu denedim ama verim alamadım :(. Şu an 4700 bitrate vermeye çalıştığımda 4900-4700 arası gidip geliyor ve sabit bir yayın alabiliyorum galiba yupi. Kısa zamanda twitch sunucularının Türkiye'ye gelmesi dileğiyle ♥.
Şu an stabil performansım böyle.
urDtUx.png

Windscribe'ın ücretsiz versiyonunu denedim ama verim alamadım :(. Şu an 4700 bitrate vermeye çalıştığımda 4900-4700 arası gidip geliyor ve sabit bir yayın alabiliyorum galiba yupi. Kısa zamanda Twitch sunucularının Türkiye'ye gelmesi dileğiyle ♥.
Şu an stabil performansım böyle.
Eki Görüntüle 1048059

Sunucu seçimi yapılmalı Wind'de. Ancak verim alabiliyorsanız zaten gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı