Çözüldü Sadenet 100 Mbps fiber 40 Mbps internet geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GamiX

Hectopat
Yer
İtalya
Daha fazla  
Sadenet diye bir firma aradı ve Türk Telekom altyapısı kullandıklarını söylediler. (geçen hafta fiber altyapısı döşedi Türk Telekom) ve aylık Türk Telekom'dan yaklaşık 100 TL daha ucuza teklif verdikleri için de kabul ettik. Dün interneti taktılar ve gittiler ve gayet iyiydi. Ancak bugün Wi-Fi üzerinden hız testi yaptığımda 40 Mbps aldığımı gördüm. Kabloluda halen 110Mbps civarı hız alıyorum ama nedense Wi-Fi ancak 40-50 arası veriyor. Sebebi nedir?
Kablolu hızım:

pc.png

Wi-Fi hızım:

wifi.png

TT'nin taktığı modemin kalitesi rezalet Wi-Fi'sinden bir şey bekleme hem 100 TL için saçma sapan firmalara geçiş yapmayın.

Sen mükemmelsin. (sorun çözüldü olarak işaretlenebilir)

Sihirli sözü söylemen lazım şaka bir yana arkadaşın mesajını rapor kısmından çözüm olarak gönder.

TT'nin taktığı modemin kalitesi rezalet Wi-Fi'sinden bir şey bekleme hem 100 TL için saçma sapan firmalara geçiş yapmayın.

Sihirli sözü söylemen lazım şaka bir yana arkadaşın mesajını rapor kısmından çözüm olarak gönder.
Rapor kısmından onu hallettim. Zaten 2 ay sonra temelli İtalya'ya gideceğim, adamların bize verdiği paket de taahhütsüz. Bu sebeple geçtim, 2 ayda çok sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Rapor kısmından onu hallettim. Zaten 2 ay sonra temelli İtalya'ya gideceğim, adamların bize verdiği paket de taahhütsüz. Bu sebeple geçtim, 2 ayda çok sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

1 ortaboy valiz için yer var mı kanka italyada bir arkadaşa bir şey göndereceğimde ;D

blimyorum bir buçuk aydır kullanıyorum hiç sorun çıkarmadı.

Geri
Yukarı