Saf Android arayüzü mü? MIUI arayüzü mü?

Saf Android mi? MIUI mi?

• Oy verenlerin toplamı
    31

Elysiony

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Tarih
Arkadaşlar 2 telefon arasında kaldım biri saf android olan Xioami Mi A2 Lite diğeri Xioami Redmi Note 6 Pro aradaki fiyat farkı bana kalırsa arayüz farkı olabilir +ları ve -leri ile açıklar mısınız?

MIUI 10 kullanıyorum. Stabilitesi , pil performansı konusunda çok memnunum. LG UX'dan geçiş yaptım. Daha önce saf Android de kullandım ancak MIUI arayüzü bana daha stabil daha akıcı geldi. Özellikleri ve görünümü bakımından da daha hoş olduğunu söyleyebilirim.

Bu soru olmamış. Note 6 Pro her yönden üstün sayılır. Arayüz konusuna o kadar takılmaya gerek yok. Daha önce ikisini de kullanmadı iseniz değişen bir şey olmayacaktır. Tamamen alışkanlık bana kalırsa bunlar. Telefon güncelleme alıyorsa arayüzlerin hepsi gayet iyi.

Note 6 Pro A2 Lite'dan teknik olarak daha iyidir. Arayüz konusuna gelirsek de, Redmi Note 5 kullanıyorum ve MIUI 10 yüklü. Çok stabil ve akıcı bir arayüz. Note 6 Pro almanı öneriyorum.

Note 6 Pro A2 Lite'dan teknik olarak daha iyidir. Arayüz konusuna gelirsek de, Redmi Note 5 kullanıyorum ve MIUI 10 yüklü. Çok stabil ve akıcı bir arayüz. Note 6 Pro almanı öneriyorum.
Redmi Note 5 nasıl? Note 6 Pro'dan çok çok alt seviyede mi? fiyatı bana makul geldi biraz.

Redmi Note 5 nasıl? Note 6 Pro'dan çok çok alt seviyede mi? fiyatı bana makul geldi biraz.
Note 6 Pro'dan yana aman amanlık bir fark yok. Note 6 Pro'nun ekranı çok az daha büyük, işlemcileri aynı, Note 6 Pro'nun ikinci ön kamerası var. Note 6 Pro'da çentik var bir de kamera konusunda farklılıklar var ancak, arada devasa bir fark yok.

MIUI Arayüzü daha iyi gibi geldi gözüme. Kullanmıyorum ama 🙂

Ayyhhh soru mu bu şimdi? :D MIUI kurmak için telefonumun her şeyini -tüm bölümlerini yani, Dalvik, Sistem, Data, Cache, Boot, Radio v.s- sildim. Tabii, yanlışlıkla oldu. Sonuç? Telefon 2 ayrı teknik servis gezdi ve 7 hafta sonra geldi. Geldiği gün MIUI kurdum. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı