Çözüldü Sağ analog Gotham Knight'da sadece çapraz çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wintry

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam, ucuz bir gamepadim var. Sağ analogu sadece Gotham Knight'da çapraz çalışıyor. Kamerayı yukarı aşağı veya sağ sola götüremiyorum, sol üst çapraz ve sağ alt çapraza gidiyor. Joy. CPL yapınca da sağ analog öyle gösteriyor fakat diğer oyunlarda çalıyor. Böyle enteresan bir durum. X360CE ve Steam Controllerı kullandım sonuç aynı. Valhalla, division tarzı diğer TPS oyunlarında sorun yaşamıyorum yardımcı olabilecek var mı?

Selam, ucuz bir gamepadim var. Sağ analogu sadece Gotham Knight'da çapraz çalışıyor. Kamerayı yukarı aşağı veya sağ sola götüremiyorum, sol üst çapraz ve sağ alt çapraza gidiyor. Joy. CPL yapınca da sağ analog öyle gösteriyor fakat diğer oyunlarda çalıyor. Böyle enteresan bir durum. X360CE ve Steam Controllerı kullandım sonuç aynı. Valhalla, division tarzı diğer TPS oyunlarında sorun yaşamıyorum yardımcı olabilecek var mı?

Analogu çapraz çalışan arkadaşlar: Steam kontrolcü ayarları>aygıt girdilerini test et>aygıt girdilerini kura tıklayarak tuşları yeniden tanımlayabilir. Ben bu şekilde çözdüm.
Çözüldü olarak işaretlenebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı