Sağ bacağımı sürekli oynatmadan duramıyorum

Börtü Böcük

Kilopat
Boş kaldığımda, oturduğumda veya yattığımda sağ bacağımı oynatmadan duramıyorum. Sizce bu neden oluyor? Henüz doktora gitmedim. Bu mesajı yazarken bile sağ bacağımı hareket ettiriyorum.

Risperdal ve Prozac şurup kullanıyorum ama ilaç kullanmadan önce de bacağımı oynatma problemim vardı.
Normal bacağı sabit tutamamak ile yerinde duramamak arasında bir fark var. Ben aripiprazol etken maddeli Abilify kullanmıştım ve yatakta hareket etmeden duramıyordum. Belimin altı tik problemi yaşar gibi hareket ediyordu. Kullanmayı bıraktım ve geçti.

Normal bacağı sabit tutamamak ile yerinde duramamak arasında bir fark var. Ben aripiprazol etken maddeli Abilify kullanmıştım ve yatakta hareket etmeden duramıyordum. Belimin altı tik problemi yaşar gibi hareket ediyordu. Kullanmayı bıraktım ve geçti.
Bende sadece bacağımı hareket ettirme durumu var. Geçmiş olsun size de.

Boş kaldığında ister istemez her insan da bu gibi psikolojiksel durumlar yaşanır. Mesela ellerim boş kalınca ben de saçımla oynarım. İki bacağımı sallarım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı