Sağ el için beyaz renkli fare önerisi

By4lkan

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte b450m-k AMD Ryzen5 5600 Sapphire Nitro+ RX5700xt 16GB DDR4 3200mhz
Meslek
Biyomedikal Mühendisi
Yukarıda belirttiğim gibi beyaz renkli RGB olmasa da olur bir mouse arıyorum kesinlikle beyaz olmalı ve baş parmak altında iki adet tuş olmalı. Bütçe 400 civarı delikli olmaması tercihimdir. Şimdiden teşekkürler.

O bütçede düzgün beyaz fare yok. Hele hele deliksiz hiç yok.

Sadece delux M700 A825 var o da delikli ve A825 kötü bir sensör, 60 IPS 20G gibi çok düşük ivmeye sahip.

Bütçeyi biraz arttırabilirim biraz daha fazla bir bütçeye ne önerebilirsiniz? Biraz da ağır bir mouse istiyorum
Bu mouse nasıldır sizce?
Bir de bu.

Bütçeyi biraz arttırabilirim biraz daha fazla bir bütçeye ne önerebilirsiniz? Biraz da ağır bir mouse istiyorum
Bu mouse nasıldır sizce?
Bir de bu.
MSI olanı berbat bir fare sakın alayım deme.

Bloody olanı biraz daha iyi sayılabilir.

MSI olanı berbat bir fare sakın alayım deme.

Bloody olanı biraz daha iyi sayılabilir.
Beyaz olarak önerebileceğiniz en iyi mouse nedir peki bütçe 800 olabilir Logitech g203 nasıldır sizce alınır mı?

Beyaz olarak önerebileceğiniz en iyi mouse nedir peki bütçe 800 olabilir Logitech g203 nasıldır sizce alınır mı?
Asla alınmamalı G102/203.

Asla alınmamalı G102/203.
Nedenini tam olarak açıklayabilir misin?

Razer Dathadder alnır mı peki veya Abyssus.

Razer DeathAdder V2 kullanıyorum, araştırdığım akdarıyla piyasadaki en iyi sensöre sahip mouse. 70 milyon Click ömrü ve elin küçük değilse orta-büyük ellere tam oturmasıyla gerçekten kalitesini hissettiriyor. Elin küçükse Rival 3 almıştı arkadaşım, onlara da güzel diyorlar ama sanırım sensöründe kronik sorun varmış. DeathAdder V2 öneririm şiddetle hala da kullanıyorum.

Razer Dathadder alnır mı peki veya Abyssus.
En kaliteli beyaz farelerden olduğu için. Switchleri, kasa kalitesi, sensörü muazzam.

https://www.akakce.com/mouse/en-ucu...8bY_HCXec0y4o9iUi--2RzqkQppxjxYgaAoLxEALw_wcB
Bu ikisi çoğunlukla indirimlere giriyor. Bu fiyata en iyisi bunlar.
Beyaz fare?

Geri
Yukarı