Sağ Göz Kapağının Hafif Titremesi

Senin yapman gereken doktora görünmek. Fakat 1-2 gün daha kendine zaman ayırabilirsin. Arkadaş gereksiz yükselmiş.

Bu durumu bende yaşadım. Ekrana yakın bakmaktan dolayı oluşuyor. Gözünü gün içinde daha çok dinlendirmelisin. İleriki aşamada gözyaşı sorunu başlıyor.
Teşekürler.

Suni gözyaşı kullandım birde yeşil renkli jel damla vermişti resmen gözümü kör ediyordu yani doktora gidersen damlaları dayar ve yan etkiden başka bir fayda göremezsin. Sadece gözlerini dinlendir ve akşam patates doğrayıp koyarsan serinletir ve rahatlatır. Her şey bu bilgisayar ve telefon illeti yüzünden oluyor. Baktın geçmiyor doktora gidersin.

Merhaba, son zamanlarda düzenli uyku almadıyasanız gözünüz yorgunluktan seyreyebilir. Düzenli şekilde uyuyun ve gözünüzü bilgisayar, telefon, vb gibi cihazlardan 1 günlüğüne uzak tutun. 1. gün geçtikten sonra büyük ihtimalle düzelecektir. Korkmaya gerek yok. Gözünüzün sadece dinlenmeye ihtiyacı var.

Merhaba, son zamanlarda düzenli uyku almadıyasanız gözünüz yorgunluktan seyreyebilir. Düzenli şekilde uyuyun ve gözünüzü bilgisayar, telefon, vb gibi cihazlardan 1 günlüğüne uzak tutun. 1. gün geçtikten sonra büyük ihtimalle düzelecektir. Korkmaya gerek yok. Gözünüzün sadece dinlenmeye ihtiyacı var.
Yaklaşık 8-9 senedir kullanıyorum bilgisayarı. Galiba bu yüzden. Kalıcı değil sanırsam ama yine de doktora gideceğim. Gözümde kalp atıyor gibi hissediyorum bazen :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı