Sağ kürek kemiğim çatlak mı?

AssassinSlayer

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Gemi Makine işletme mühendisliği öğrencisi
Sağ kürek kemiğimde 2 gündür değişik bir ağrı hissediyorum sabah kalktığımda kolumu oynatırken orası ağrıyordu ve bazı hareketlerde yine aynı şekil ağrı yapıyor ancak hareket kısıtlığım yok şu anda 2 gün önce U18 lig maçında kötü bir şekilde çarpışma sonucu omzumun üstüne düştüm sizce çatlak olabilir mi yoksa incilme falan mı?
(Ağrı şiddetli değil ancak bazen hareket ettirdiğimde fena ağrı giriyor)

Röntgen paylaşmayı unutmuşsunuz. Staj yaparken radyolojide biraz takılmıştım. Çatlak olup olmadığını anlayabilirim.

Daha doktora gitmedim çok fazla doktora gitmeyi sevmiyorum ve şu anda hastanelerin ortamları da belli eğer yarında öğlene kadar aynısını yaşarsam gitmeyi düşünüyorum.

Yani kırık bile olabilir geçen hafta arkadaşımınki kırıldı ve 1 hafta okula devam etti.

Yani krıık olsa duramazsın derler ya kırık olduğunu o yüzden düşünmedim bir de kırık olsa hareket kısıtlılığım olmaz mıydı? @Vavien.
Doktora gitmeden buraya yazma sebebim en azından bilen birisi varsa incilmeyse en azından hem o kadar sıra beklemem hem kendimi riske atmam.

Arkadaşımınki kırıldığında sadece 1 omuz korsesi verdiler oda yamuk kaynamasın diye ve duyduğum kadarıyla kürek kemiği kırığı çok ağrı veren bir kırık değil.
@AssassinSlayer

Yani krıık olsa duramazsın derler ya kırık olduğunu o yüzden düşünmedim bir de kırık olsa hareket kısıtlılığım olmaz mıydı? @Vavien.
Doktora gitmeden buraya yazma sebebim en azından bilen birisi varsa incilmeyse en azından hem o kadar sıra beklemem hem kendimi riske atmam.

O söz halk arasında bir laf gerçek değil yani takma bizi. Dediğim gibi sağlık bu yabana atılmaz git hemen bence.

Arkadaşımınki kırıldığında sadece 1 omuz korsesi verdiler oda yamuk kaynamasın diye ve duyduğum kadarıyla kürek kemiği kırığı çok ağrı veren bir kırık değil.
@AssassinSlayer

Anladım yani benimki de dediğim gibi hareket kısıtlığım yok ancak sağ kolumu kullanırken şu an bile klavyede yazı yazarken hafif ağrı var eğer yarın dershaneden çıkana kadar ağrı geçmezse sanırım gitsem iyi olacak.

Geri
Yukarı