Sağ tık menüsünün açıldığı yer solda çıkıyor

fallen_63

Centipat
Merhabalar. Benim sorunum aslında pek sorun denemez ama kafama takılan konu şu:
Daha önce masaüstünde sağ tık yapınca sağ tık menüsü tıkladığım noktanın sağ altında çıkıyordu.
Şimdi hiçbir ayar değiştirmememe rağmen sağ tık menüsü tıkladığım yerin sol altında çıkıyor. Bunu sebebini ve nasıl düzeltebileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Çalıştıra %windir%\explorer.exe shell:::{80F3F1D5-FECA-45F3-BC32-752C152E456E} yapıştır ve arat. Çıkan pencereden diğer sekmesine git ve sol el seçimini yap uygula sorun çözülecektir.

Yardımınız için çok teşekkürler. Peki bu ayarın kendi kendine değişmesi normal mi? virüs kaynaklı bir problem midir acaba? Eğer virüs kaynaklıysa ne yapmamı önerirsiniz?

Yardımınız için çok teşekkürler. Peki bu ayarın kendi kendine değişmesi normal mi? virüs kaynaklı bir problem midir acaba? Eğer virüs kaynaklıysa ne yapmamı önerirsiniz?
Özellikle, benim laptopum olan Windows 11 Pro 64-bit işletim sistemli Lenovo E480 kullanıcısıyım. Sağ tık menüsünün açıldığı yer hep solda çıkıyor, çözümü var mı bunun? Çalıştır'a girdiğim zaman "%windir%\explorer.exe Shell:{80F3F1D5-FECA-45F3-BC32-752C152E456e}" yazsam da tablet PC ayarları çıkmıyor. Ayrıca "Regedit" yazsam da "HKEY_CURRENT_USER/Software/Windows NT\CurrentVersion'e baksam da işime yarayacak şeyler çıkmıyor laptop kullanıcısı olmamdan.

Yeni konular

Geri
Yukarı