Sağ Tık Seçeneği Geç Açılıyor

Fregat.

Hectopat
Yer
Yerel Disk (C:)
Daha fazla  
Sağ tık yeni şeçeğeni bayağı geç açılıyor sebebi ne olabilir? Sağ tıka bastığımda yeni kısmına geldiğimde bilgisayar bir 3 sn donuyor sebebi ne olabilir?

New ve NvCpl dizinlerini silerseniz biraz hızlanacaktır. Ancak tatmin edici düzeyde olur mu emin olamıyorum. Regedit içerisinde bir iki ayarı daha olması lazım, ancak önce bu dizinleri deneyelim olmazsa diğer opsiyonları da deneriz.

New ve NvCpl dizinlerini silerseniz biraz hızlanacaktır. Ancak tatmin edici düzeyde olur mu emin olamıyorum. Regedit içerisinde bir iki ayarı daha olması lazım, ancak önce bu dizinleri deneyelim olmazsa diğer opsiyonları da deneriz.
Yalnız orada tek birtane değer var hiçbirşey anlamadım
Bu arada Ccleaner ile Kayıt defteri temizliği yaptım 172 Adet Sorun Buldu bunları düzelttim sorun pek Yok gibi ama tam olarak çözmek istiyorum. <3

İsterseniz, regedit --> dosya --> ver deyin ve kayıt defterinizin bir kopyasını masaüstünüze alın. Beğenmezseniz sonuçları geri dönme noktanız olmuş olur.

Bu aldığım yedeğin üstüne bastığımda her şey normala döner değil mi şimdilik sorun yok olursa yapacağım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı