Sağ tık "yeni" menüsünü düzenleme

EbaCanavari

Femtopat
Daha fazla  
1. Boş alanda sağ tık yapıp yeni menüsüne girdiğimde spike.config diye bir şey çıkıyor bunu nasıl kaldırırım yenilerin arasından.

win7y1.png

2. Herhangi bir WinRAR dosyasına sağ tıkladığım daha önce yüklediğim GTA mod installer çıkıyor programı uzun süre önce silmiştim bundan nasıl kurtulurum winrara sağ tıkladığımda o çıkmasın istiyorum.(her ikisini de açtığımda/tıkladığımda birlikte aç menüsü açılıyor.)

win7y2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Boş alanda sağ tık yapıp yeni menüsüne girdiğimde spike.config diye bir şey çıkıyor bunu nasıl kaldırırım yenilerin arasından.

Eki Görüntüle 874614

2. Herhangi bir WinRAR dosyasına sağ tıkladığım daha önce yüklediğim GTA mod installer çıkıyor programı uzun süre önce silmiştim bundan nasıl kurtulurum winrara sağ tıkladığımda o çıkmasın istiyorum.(her ikisini de açtığımda/tıkladığımda birlikte aç menüsü açılıyor.)

Eki Görüntüle 874618
Hocam bunlar teker teker arayarak kalınıtları silmek lazım uğraştırabilir o yüzden çeşitli temizlik programları ile pc yi taratabilirsiniz.

CCleaner'a baktım ama tam olarak aradığımı bulamadım windows regedit tende sağ tık ile ilgili 2 tane değer atanmamış dosya buldum fakat o da herkese de varmış sanırım birkaç dosya daha buldum fakat emin olamadım devre dışı bırakma yoktu sadece silebiliyorum yanlış şeyde silmek istemiyorum bana nokta atışı bir çözüm lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı