Sağlam kulaklık önerisi

SdtCngz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Xiaomi marka Redmi Note 8 marka telefonum için düzgün bir AUX kulaklık arıyorum.

Klasik beyaz ya da siyah kablolo olanlardan ziyade böyle kablosu daha sağlam olan bir model arıyorum. Geçenlerde şarj kablosu aldım bayağı kalın ve örülmüş gibiydi, buna benzer bir şey arıyorum.

20 30 TL'ye aldıklarım 1 2 hafta sonra ya bozuluyor ya da kulaklığın birine ses gelmiyor.

Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar,

Xiaomi marka Redmi Note 8 marka telefonum için düzgün bir AUX kulaklık arıyorum.

Klasik beyaz ya da siyah kablolo olanlardan ziyade böyle kablosu daha sağlam olan bir model arıyorum. Geçenlerde şarj kablosu aldım bayağı kalın ve örülmüş gibiydi, buna benzer bir şey arıyorum.

20 30 TL'ye aldıklarım 1 2 hafta sonra ya bozuluyor ya da kulaklığın birine ses gelmiyor.

Teşekkürler.

Çok bütçeniz yoksa QKZ AK6 Pro alınabilir.
Evet güzel bir model, fiyatı da uygun. Tek sıkıntısı kulak kısmı, bunlar sıklıklar düşüyor kulağımdan. Belki de diğer kulak tipi modeline alışkın olduğum içindir.
Birkaç yorumda ince olduğunu yazmışlar kablonun, ben de çok hor kullananlardanım. Umarım dayanır :)
Çok bütçeniz yoksa QKZ AK6 Pro alınabilir.
Xiaomi marka Redmi Note 8 ile uyum sorunu yaşamam umarım. Bunu sipariş edeceğim.

Teşekkürler

Son düzenleme:
Pek kaliteli olduğunu söylenemez kablonun ama ileride sıkıntı yaşadığınız zaman daha iyi bir kabloya geçilebilir.

Kulağın arkasından takıldığı için kulaktan düşme sıkıntısı yaşamazsınız.

3.5 mm jack girişi bulunan cihazlara bağlayabilirsiniz kulaklığı.

Yeni konular

Geri
Yukarı