Sağlam kulaklık önerisi

Pek kaliteli olduğunu söylenemez kablonun ama ileride sıkıntı yaşadığınız zaman daha iyi bir kabloya geçilebilir.

Kulağın arkasından takıldığı için kulaktan düşme sıkıntısı yaşamazsınız.

3.5 mm jack girişi bulunan cihazlara bağlayabilirsiniz kulaklığı.
Hocam o zaman direk diğer modelini alayim cünkü ben kabloyu alıp katlıyorum cebime atıyorum vs. Dayanıklı olmazsa verdiğim paranın bir anlami olmaz.

Dayanıklı değilden daha çok bu bütçede kablo konusunda çok büyük beklentiniz olmasın.

Bu bütçede olan C100 SI-CX80S modellerini kullandım onlar yaklaşık 1.5-2 yıl gitti anca ve düzgün kullanıyorum denebilir. Bu modeller bozulduğu zaman çöp oldu ama QKZ modeline kablo alıp kullanmaya devam edebilirdim. QKZ öyle çok sıkıntı olmadığı sürece bu süreleri görür diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
QKZ VK4 kablosu da çok sağlam değil yaklaşık 1 yıldır hor denebilecek düzeyde kullandım bir sıkıntı çıkarmadı.
Teşekkürler. . Şimdi sipariş edeyim ben de. 1 yıl götürsün sorun yok :)
Dayanıklı değilden daha çok bu bütçede kablo konusunda çok büyük beklentiniz olmasın.

Bu bütçede olan C100 SI-CX80S modellerini kullandım onlar yaklaşık 1.5-2 yıl gitti anca ve düzgün kullanıyorum denebilir. Bu modeller bozulduğu zaman çöp oldu ama QKZ modeline kablo alıp kullanmaya devam edebilirdim. QKZ öyle çok sıkıntı olmadığı sürece bu süreleri görür diye düşünüyorum.
O halde sipariş ediyorum. Teşekkürler bilgilendirme için.

KZ kulaklığı sipariş ettim, ben de kablosundan dolayı uzun götüreceğini vs. düşünmüştüm. Kesinlikle berbat bir kulaklık olduğunu söyleyebilirim.

Kulaklığa giren ikili pin yeri bir süre sonra kulaklıktan kendi kendine çıkmaya başlıyor ve sürekli kulaktan düşüyor. Ses olarak çok tiz bir sesi var, kablosu desen 90 TL gibi saçma sapan bir fiyata satılıyor. Kesinlikle beş para etmez, tavsiye etmiyorum.

KZ kulaklığı sipariş ettim, ben de kablosundan dolayı uzun götüreceğini vs. düşünmüştüm. Kesinlikle berbat bir kulaklık olduğunu söyleyebilirim.

Kulaklığa giren ikili pin yeri bir süre sonra kulaklıktan kendi kendine çıkmaya başlıyor ve sürekli kulaktan düşüyor. Ses olarak çok tiz bir sesi var, kablosu desen 90 TL gibi saçma sapan bir fiyata satılıyor. Kesinlikle beş para etmez, tavsiye etmiyorum.
Sipariş ettim hocam. Kullanıp göreceğiz artık. Gerisi kısmet :)

VK4 ile dediğiniz sorunu yaşıyorum ama AK6 Pro VK4 yerine TRN MT1 kulaklığım gibi. Yani o konuda da kolay kolay sorun yaşamazsınız.

Geri
Yukarı