Sağlam lisans antivirüs yazılım lisansları güvenilir mi?

Hocam key sorar siz formatı bitirip restart attıktan sonra otomatik girilmiş olarak kullanırsınız bilgisayarı.

Benim ana bilgisayarımda key girmiyorum format sonra sı hesabımı girdikten sonra dijital lisans olarak etkinleştirildi diyor ama anakarta gömülü ve ilk PC'yi alırken oldu bu olay

Benim ana bilgisayarımda key girmiyorum format sonra sı hesabımı girdikten sonra dijital lisans olarak etkinleştirildi diyor ama anakarta gömülü ve ilk PC'yi alırken oldu bu olay.

Vallahi bende MSI laptop öncesinde orijinal fabrika çıkışlı Windows kurulu ASUS ROG G752vs vardı format sırasında key sormadan direkt geçiyordu o sayfayı seçim bile yaptırmıyordu hangi sürüm gömülü ise onu seçiyordu kendi demek ki direkt kuruyordu :D

Size farklı program indirtmiyorlar zaten. Orijinal programa kendilerinin verdiği hesabı/lisansı giriyorsunuz.

Benim bildiğim kadarıyla ucuz olma sebebi, bazen şirket için atıyorum 100 kod geliyor ama 75’i kullanılıyor, kalanı fazlalık oluyor, veya bazen tek hesabı 6 cihaz kullanabiliyor vs vs böyle sebeplerle daha ucuz.

W10 key almistim, 2 senedir sorun cikmadi.

Geri
Yukarı