Sağlam lisans hatalı ürün yolladı ve dönüş yapmıyor

Hhkacmaz

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Forumda sizlerin tavsiyesiyle saglamlisans.com'dan lisans aldım. Ne lisans çalışıyor. Ne de dünden beri tarafıma dönüş yapılıyor. Resmen dolandırıldım. Sakın saglamlisans.com'dan alışveriş yapmayın. Herkesin aklına uymayın forumda ki... Dolandırıcılar.

Forumda sizlerin tavsiyesiyle saglamlisans.com'dan lisans aldım. Ne lisans çalışıyor. Ne de dünden beri tarafıma dönüş yapılıyor. Resmen dolandırıldım. Sakın saglamlisans.com'dan alışveriş yapmayın. Herkesin aklına uymayın forumda ki... Dolandırıcılar.

Ben 2 defa key aldım son aldığımda Windows sürümünden dolayı sorun olmuştu hemen maillerine yazmıştım destek vermişlerdi ve sorunu çözmüşlerdi.

MAS varken hala bu siteden key alınmasını önerenler varsa ilginçmiş. Hayır madem %100 legit iş yapmayacaksın neden elalemi zengin ettirmek için tavsiye ediyorsun. Fiyatlarına baktım da komedi.

Daha bir gün geçmiş. Bir gün içerisinde hemen dolandırıcı demeniz bence hoş değil. Tekrar yazmayı ve durumunuzun acil olduğunu belirtin. Aradan 1-2 gün geçtikten sonra ona rağmen dönüş yapmıyorlarsa da savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsiniz.

Valla windows lisansı alzım olduğundan google'a yazıp çıkan en ucuz bilindik yerden(n11 genelde) alıyorum her zaman. İlginç siteler yerien bilindik platformlardan almanız daha iyi ve daha ucuz olur bence.

MAS varken hala bu siteden key alınmasını önerenler varsa ilginçmiş. Hayır madem %100 legit iş yapmayacaksın neden elalemi zengin ettirmek için tavsiye ediyorsun. Fiyatlarına baktım da komedi.

Hocam bunu tam olarak anlamadım, Key dönüştürücü methodu mu?

Mas varken hala bu siteden key alınmasını önerenler varsa ilginçmiş. Hayır madem %100 legit iş yapmayacaksın neden elalemi zengin ettirmek için tavsiye ediyorsun. Fiyatlarına baktım da komedi.

Hocam bu ne MAK keyi falan mı anlayamadım.

Geri
Yukarı