Sağlam lisans üzerinden alınan Windows 11 Home OEM kodu geçersiz ve ilgilenilmiyor

Umarım satın alırken kayıt almışsındır yoksa kanıtlayamazsın.
Almadım ancak ekran görüntüsü ve maili satın aldıktan 2-3 dakika sonra attım. Yardımcı olsunlar bir zahmet.

Hocam geçen aynı Windows 10 Pro OEM key aldım Windows kabul etmedi. Gecenin 12'sinde yazdım 10dk bekledim ve müşteri temsilcisi bağlanıp başka kod attı. Büyük ihtimal sizin mesaj gitmemiştir bir daha yazabiliyor musunuz?
Bekleyeceğim o saatlerde yazarım tekrardan.

Hocam kanıtlar epostaya kod geliyor ve sipariş no yazar. Zaten adam sizden direkt sipariş no istecek. Yeni kod atacak.
1696521281205.png

Sağlam Lisans üzerinden daha önce birçok key aldım ve hepsi çalışıyordu. Bir hata olmuştur, değişiklik yaparlar.

Satın aldığınız kodları Google dan kontrol edin aratın.
Google dan kodu arattırdığınızda yabancı ilgili sitelere ulaşabilirsiniz ve oradan office vb bir çok kodlara ulaşabilirsiniz. Yani bu tür sitelerden bedavaya bulup satıyorlar. :)

Hem yüzsüzler hem de arsızlar. :)

B60C5696-835C-4182-A3E9-311E308A7883.jpegF1B42CF2-ED06-4361-8AB7-BFC64A925BD4.jpegA97F8694-81DA-4F79-892D-3A74E0BF110C.jpeg

Ya dolandırıcı olmadıklarını ben de biliyorum ancak gün içerisinde hayalet olmaları hiç doğru değil. Özellikle canlı destek görüldü atması gerdi beni.

Hocam adam büyük ihtimal görüldü atıp cevap vermeden önce başka birine bakıyordur seni oracıkta unutmuştur. Olmadı başka hesap aç oradan canlı desteklerine yaz sizden ürün aldım kod çalışmadı canlı desteğe yazdım görüldü attınız. Sonra oradanda yoluna bakarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı