Çözüldü Sağlam lisans Windows lisansı için ayrı bir program yükleniyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Halileo Halilei

Hectopat
Daha fazla  
Hocalarım merhaba. Sağlam lisans sitesinden Windows 11 lisansı alacağım. Bunun hakkında aklıma takılan iki şey var. Yardımcı olursanız sevinirim.

1- sitede lisansların e-mail üzerinden teslim edildiği söyleniyor. Fakat e-mail içeriğinden bahsedilmiyor. Direkt olarak lisans numarasını mı gönderiyorlar, yoksa Windows'u etkinleştirmek için bir program falan mı?

2- site üzerinde OEM lisans satılması normal mi? Microsoft kendisi de kutulu bir şekilde OEM lisans satıyor mu? Ben OEM lisans sadece Lenovo, HP vb. bilgisayar üreticilerine özel olarak satılıyor diye biliyordum.

Çözüm
Direkt Lisans Gönderiyorlar Hocam. Eğer Program yüklemek isterlerse kabul etmeyiniz. Bunlarınki büyük ihtimal algoritmayı çözdüler. Ve Microsoftun Key sistemi onay veriyor. Sorun olmaz olursa yenisini verirler.

Kutulu satmazlar.
Direkt Lisans Gönderiyorlar Hocam. Eğer Program yüklemek isterlerse kabul etmeyiniz. Bunlarınki büyük ihtimal algoritmayı çözdüler. Ve Microsoftun Key sistemi onay veriyor. Sorun olmaz olursa yenisini verirler.

Kutulu satmazlar.

Çözüm
Ben oradan almıştım mail geliyor içinde hem kodun hem de bunu nasıl yapacağına dair bilgilendirme yazısı geliyor yanlış yapmana karşın program vs ihtiyacın yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı