Sağlam Lisans'tan alınan Win 11 Pro Retail key kullanılmış çıktı

CanSlymn

Kilopat
Daha fazla  
Yeni topladığım sistemim için Windows 11 Pro Retail key satın aldım. Hemen akabinde mail geldi, kod tarafıma ulaştı ancak defalarca denememe rağmen başkası tarafından kullanılıyor şeklinde uyarı aldım. Denemediğim yöntem kalmadı ama kod çalışmıyor. Satıcı ile WhatsApp, mail ve telefon ile iletişime geçmeye çalışsam da geri dönüş alamadım. 180 TL sanırım boşa gitti, siz dikkatli olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni topladığım sistemim için Windows 11 Pro Retail key satın aldım. Hemen akabinde mail geldi, kod tarafıma ulaştı ancak defalarca denememe rağmen başkası tarafından kullanılıyor şeklinde uyarı aldım. Denemediğim yöntem kalmadı ama kod çalışmıyor. Satıcı ile WhatsApp, mail ve telefon ile iletişime geçmeye çalışsam da geri dönüş alamadım. 180 TL sanırım boşa gitti, siz dikkatli olun.
Satıcıya ulaşmak imkansız gibi bir şey. Sağlık olsun deyip başka bir yerden alın. :D

Kod kullanılıyorsa ve fake ürün satılıyorsa bu bağlamda bizde bilelim siteyi link atarsan almayalım.

Geçen bir arkadaş daha böyle bir konu açmıştı. Ertesi gün galiba geri dönmüş çözmüşler sorununu. Yazalı kadar zaman oldu?

Neredeyse 24 saat olacak dönüş yapılmadı. En azından size dönüş yapacağız denilebilirdi, yoğunluk olur anlarım. Microsoft müşteri hizmetlerini aradım, telefon ile etkinleştirmek için operatör aracılığıyla 2 saat uğraştım. Etkinleştirme durumu etkine dönüp sağ altta etkinleştirin uyarısı gitti ama aynı kod için defalarca kullanılıyor uyarısı aldım aramadan önce. Bir sabah bilgisayarı açtığımda tekrar de-aktif olacakmış gibi bir his var. Hiç içime sinmedi. İlgili sitede yapılan yorumlar da hemen oldu tarzında bot kokan mesajlar. Tutar fark etmeksizin bir şey satın alınıyorsa işi gücü bırakıp tekrar uğraşmayı kimse istemez. Birçok kişi uzun uğraşlar ile sorunu çözüyor ama yorumlarda bir tane bunun örneği yok. Neyse yaşadığım süreci anlatmak istedim, key almak isterseniz G2A ve Kinguin gibi siteleri tercih edin. Biraz pahalı olsun ama en azından karşınızda muhatap bulursunuz.

Sanirim dendigi gibi adamlar dukkani kapatip gittiler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı