Sağlamlisans Office key güvenli midir?

Efe123456789Efe

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Notebook Tulpar T7 V20.5
Gpu = Nvidia 3060 6gb
Cpu = İntel İ7 12700H
Ram = 16gb ddr4 3200mhz
Ssd = Samsung 1tb O: 4125mb / Y: 2950mb
Monitör = 144hz 3MS Ips Mat
Meslek
Öğrenci
Office 2019 Pro Plus Lisans Key Satın Al | SaglamLisans

Buradan key aldım. Kurdum. (Windows'u hesapla kurduğum için bilgisayara Office 365 kurulu gelmişti.)
C:\program Files\Common Files\microsoft shared\ClickToRun dosya konumu burası.
Arka planda Microsoft Office Click Auto run çalışıyor. Bu normal bir şey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
1710879659750.png

Bir de bunu kurarken hata alıyorum.

1710879679021.png

Bunu internet üzerinden etkinleştiremezsiniz ben telefon numarası üzerinden etkinleştirmeyi denedim ama olmadı PttAVM üzerinden bağımsız bir satıcıdan satın almıştım sağ olsun yardım etti belki böyle bir hizmet sunarlar size de. İsterseniz size key ile gelen kurulum talimatlarınıda yazabilirim.

Etkinleştirmez isem ne olur? Ve diyelim ki format atmam gerekti key çalışır mı?

Etkinleştirmez isem ne olur? Ve diyelim ki format atmam gerekti key çalışır mı?

Etkinleştiremez iseniz legal olarak Office programlarını kullanamazsınız. Format atarsanızda internet üzerinden etkinleştirme özelliği çalışmaz aynı şekilde telefon numarası üzerinden aktif etmeniz gerekir, eğer kast ettiğiniz şey etkinleştirince tekrar kullanmak ise zaten giriş yaptığınız Microsoft hesabı üzerinde etkin olacağı için sorun olmaz diye düşünüyorum.

Etkinleştiremez iseniz legal olarak Office programlarını kullanamazsınız. Format atarsanızda internet üzerinden etkinleştirme özelliği çalışmaz aynı şekilde telefon numarası üzerinden aktif etmeniz gerekir, eğer kast ettiğiniz şey etkinleştirince tekrar kullanmak ise zaten giriş yaptığınız Microsoft hesabı üzerinde etkin olacağı için sorun olmaz diye düşünüyorum.

O sorunu gidermek için uğraşmalı mıyım yoksa hiçbir şey yapmayım mı?

Bu sorun değil key ile alakalı telefon numarası ile aktif etmeyi denediniz mi?

Telefonla deneyim dedim pek anlayamadm ne yapacağımı vazgeçim.

1710882647005.png

Burada ne yapacağım.

Önemli bir şey vardır diye gizlemek istedim.

Telefonla deneyim dedim pek anlayamadm ne yapacağımı vazgeçim.

Eki Görüntüle 2145379

Burada ne yapacağım.

Önemli bir şey vardır diye gizlemek istedim.

Telefon numarasını aradığınızda kayıt almak için izin istiyor verdiğiniz cevap pek önemli değil ondan sonra sizden robot olup olmadığınızı kanıtladığınızda sizden orada verilen kodları tuşlamanız isteniyor tuşladığınızda kodu kontrol ediyor ama bende hata verdi belki sizde hata vermeyebilir verirse satıcı ile iletişime geçin çünkü daha fazla bir bilgim yok konu hakkında. Bir de çok pahalıya almışsınız hem de 2019 key keşke 2021 keyi olsaydınız 60TL'ye satılıyor eğer isterseniz onun linkini de yollayabilirim.

Geri
Yukarı