Sağlamlisans Windows 10 OEM key çalışmıyor

sqush

Decapat
Daha fazla  
Daha 2 saat önce sağlamlisans.com'dan Windows 10 OEM key aldım. İlk önce anahtarı aktifleştirememiştim ancak sonra müşteri hizmetlerine yazdım; en son sürüme güncelleyin dediler, güncelledim. Aldığım hata ortadan kalktı ancak şimdi de "girdiğiniz ürün anahtarı çalışmadı. Ürün anahtarını kontrol edip yeniden deneyin veya başka bir tane girin" hatası alıyorum. E haliyle gece 12 olduğu için müşteri hizmetleri de kapalı. Yarın yeni bir key veya iade istesem kabul ederler mi?

Böyle kod satanlar garantisini verir zaten. Çalışmadığının görüntüsünü atarsınız yenisini verirler.
Ne kadar ödediniz? Ayrıca yanında Office uygulamalarını aldınız mı?

Son düzenleme:
Böyle kod satanlar garantisini verir zaten. Çalışmadığının görüntüsünü atarsınız yenisini verirler.
Ne kadar ödediniz? Ayrıca yanında Office uygulamalarını aldınız mı?
Hayır, office programları almadım. 80TL verdim.
Telefon ile aktifleştirme yapmayı deneyin.

Ayrıca daha öncesinde kms spico vb. bir uygulama ile aktifleştirme yaptıysanız temiz kurulum yapın.
Bilgisayarı daha dün aldım. usb ile attım windowsu ancak herhangi bir etkinleştirme söz konusu değil.

Hayır, office programları almadım. 80TL verdim.
Çok yanlış yapmışsınız. Keşke foruma konu açsaydınız öneri için. 25 TL bile fazla o kodlar için de ben aşağıda bıraktığım linkten aldım. Ayrıca yanında Office 2019 uygulamaları için kod da verdiler. Bir de oyun hesabı hediye ettiler Steam'den :). İade edebiliyorsanız edin derim.

Telefon ile yapmayı denediniz mi?
Hayır, deneyemedim maalesef.
Daha 2 saat önce sağlamlisans.com'dan Windows 10 OEM key aldım. İlk önce anahtarı aktifleştirememiştim ancak sonra müşteri hizmetlerine yazdım; en son sürüme güncelleyin dediler, güncelledim. Aldığım hata ortadan kalktı ancak şimdi de "girdiğiniz ürün anahtarı çalışmadı. Ürün anahtarını kontrol edip yeniden deneyin veya başka bir tane girin" hatası alıyorum. E haliyle gece 12 olduğu için müşteri hizmetleri de kapalı. Yarın yeni bir key veya iade istesem kabul ederler mi?

Konuyu güncelleyeyim dedim. Sorun meğersem benden kaynaklıymış. Key'i girmeden önce yükseltme yapmam gerekiyormuş. Müşteri hizmetleri yükseltmek için bir key verdiler onu girdim. Daha sonra asıl keyi girdim. Hallettim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı