Sağlığı 81 olan 840 EVO alınır mı?

DarKSaGaa

Megapat
Makaleler
21
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. 2. el SSD almayı düşünüyorum da bu SSD nasıl? Okuma yazma değerleri tam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence almayın, battı balık yan gider. Sağlığından daha çok şu an nasıl performans sergilediği önemli bu arada. Canlı test yapmasını isteyin, okuma ve yazma olarak. Sıfır olarak 870 EVO falan alırdım ben olsam.

Bence almayın, battı balık yan gider. Sağlığından daha çok şu an nasıl performans sergilediği önemli bu arada. Canlı test yapmasını isteyin, okuma ve yazma olarak. Sıfır olarak 870 EVO falan alırdım ben olsam.
Bütçe olsa alınır ama bütçe yok. @Sir Benjamin

Okuma, yazma değerleri sağlamsa alın o zaman. Samsung Magician üzerinden bakın sağlığa. Kaç TB veri yazılmış?

Samsung Magician üzerinden detaylı göstersin. Kim bu, tanıdığınız falan mıdır?

TLP dediğiniz adam SSD'lerin modellerinden anlamaz, sadece WD Blue HDD'yi bilir hepsi o 😁

81% sağlık çok da iyi değil ama, karar senin hocam. Uzun süre kullanılmamışsa bir sıkıntısı olabilir SSD'nin.

TLP dediğiniz adam SSD'lerin modellerinden anlamaz, sadece WD Blue HDD'yi bilir hepsi o 😁

81% sağlık çok da iyi değil ama, karar senin hocam. Uzun süre kullanılmamışsa bir sıkıntısı olabilir SSD'nin.
@Sir Benjamin DEDİĞİM ADAM! Adı üstünde ADAM'dır. Konuya gelecek olursak almaktan vazgeçtim.

Yeni konular

Geri
Yukarı