Sağlık kategorisi gerekli mi?

Eleştiri yapmamız için rütbemizin mi olması gerekiyor? Burası özgür bir ortam, saygı çerçevesinde istediğimiz eleştiriyi yapabiliriz diye biliyorum.
İsteyen istediği gibi eleştiri yapabilir, yeri gelir saygısızlık yapana haddini bildirebilir. Dediğin gibi saygı önemli.

Bu konuda, sağlık kategorisinin gerekli olup olmadığından daha çok açılan konunun altına yazılan mesajlar önemli. Bilgi yok fikir var misali cevaplar yazılması biraz tuhaf.

Önemli sağlık sorunlarında en doğru şeyin doktora gitmek olduğunu hepimiz biliyoruz, konu hakkında bilgili olmayan birisi doktora git yazdığında herhangi bir şey anlam ifade etmiyor, en azından benim açımdan.

Yine de yazan kişi, herhangi bir art niyetle yazacak değil ya sağlık kategorisinde. Kendi naçizane fikrini belirtiyor yine de. Ama yine de dediğim gibi, bilgisi olmadığımız konularda yazmamak çoğu zaman daha iyi.

Merhabalar, sizin de bildiğiniz gibi sağlık çok önemli bir konu. Technopat Sosyal'de bu konunun bulunması yanlış alınabilecek cevaplar sonucunda kişinin sağlığını tehlikeye atabilir. Bu yüzden bence Technopat Sosyal'den sağlık kısmı kaldırılmalı. Siz ne düşünüyorsunuz? Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı