Sağlık raporu nereden çıkartılır?

XCVAKD

Centipat
Merhaba öncelikle iyi günler, ehliyet için sağlık raporu alacağım pazartesi günü almayı düşünüyorum. Nereden çıkaracağım? Devlet hastanesinden mi yoksa sağlık ocağı falan mı çıkarıyor? Ücreti ne kadar? Çıkaran varsa bilgilendirebilirse çok iyi olur, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler.

Sağlık ocağından direk alabilirsin, devlet hastanesi ile uğraşma. Sağlık ocağında ücretsiz şekilde alabilirsiniz.

Sağlık ocağından çıkarttıracaksın. Muayene eder, gözüne bakar, eksik görürse hastaneye sevk eder.

Şu an işteyim en yakın sağlık ocağını aradım nabız ile ilgili şeyler söyledi tüm sağlık ocakları 5 6'da kapanıyor e-Devlet'im var ayreten işten de 5'te çıkıyorum izin alıp en yakın sağlık ocağına giderim ama nabız aile hekimi bir şeyler söyledi yoksa giderim bugün.

Son düzenleme:
Teşekkürler.

Şu an işteyim en yakın sağlık ocağını aradım nabız ile ilgili şeyler söyledi tüm sağlık ocakları 5 6'da kapanıyor e-Devlet'im var ayreten işten de 5'te çıkıyorum izin alıp en yakın sağlık ocağına giderim ama nabız aile hekimi bir şeyler söyledi yoksa giderim bugün.
Anladım ne söylediğini. E Devlete veya E nabız'a gireceksin ikisinden birisi bende hatırlamadım, Kişisel Sağlık Bilgi Formu indireceksin. Kırtasiyeye gidip çıktısını al, forumu doldur forum ile beraber sağlık ocağına git. Doktor o foruma bakarak sana sağlık raporu verecek.

Anladım ne söylediğini. e-Devlet'e veya E nabız'a gireceksin ikisinden birisi bende hatırlamadım, Kişisel Sağlık Bilgi Formu indireceksin. Kırtasiyeye gidip çıktısını al, forumu doldur forum ile beraber sağlık ocağına git. Doktor o foruma bakarak sana sağlık raporu verecek.

Aile hekimi vermiyormuş sağlık raporunu bir arkadaşla konuştuk 18 yaşında ehliyetini almış sağlık ocağına gitmiş vermemişler direk özel hastaneden almış.

Bende mi öyle yapsam yoksa dediğiniz daha mantıklı ama yaparlar mı? onu merak ediyorum.

Aile hekimi vermiyormuş sağlık raporunu bir arkadaşla konuştuk 18 yaşında ehliyetini almış sağlık ocağına gitmiş vermemişler direk özel hastaneden almış.

Bende mi öyle yapsam yoksa dediğiniz daha mantıklı ama yaparlar mı? onu merak ediyorum.
Sen benim dediğimi yap, vermezlerse doktor Burak TORAMAN'ın selamı var de :D

Geri
Yukarı