Sağlıklı sonuç veren ISS önerisi

• Konuyu başlatan ozr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 320

ozr

Hectopat
Yaklaşık 6-7 senedir Superonline kullanıyorum. Şu an 24Mbps internet kullanıyorum fakat Speedtest yaptığımda 13Mbps değerlerini görüyorum çoğu zaman yani 16Mbps paketini alsam bile o değere ulaşmıyor. TurkNet internetine geçmek isterdim fakat nerede TurkNet kullanan görsem öyle internet reklamlarındaki yayıncılar ve kurumsallara sağlanan internet hızlarındaki gibi internete sahip olduklarını görmüyorum. Netspeed gibi internet firmalarına da güvenmiyorum. Superonline'dan çıkıp Superonline'a dönmek istemiyorum. Türk Telekom fiyatları çok fahiş geliyor. En son D-Smart'tan hem TV-dizi paketi hem 35Mbps internet paketini almaya karar verdim fakat müşteri hizmetlerini aradığımda resmen tehdit eder gibi bu paketi şu anki aramayı kapattığınızda bu fiyata kampanyalı fiyata alamayacaksınız diye cümleler kurdu. Ailem de açıkçası TV-dizi paketli internetten yanalar. Hangi internet paketlerini önerirsiniz? Superonline normalde 24Mbps paketi 6 senelik müşteri olmamıza rağmen 230 TL'den verecekmiş yani ben de maksimum 200 civarlarında internet arıyorum ona göre yardımcı oluranız sevinirim.
Ayrıca altyapım Türk Telekom altyapısı.

Kablonet tavsiye ederim. 100 Mbps ödüyoruz, çoğu zaman 95 Mbps alıyoruz. Türk Telekom var bizim işyerinde, 50 Mbps ödüyoruz ama 10 Mbps alıyoruz. ISS'i aramamıza rağmen en fazla 20 Mbps'e kadar çıkarabildiler.

Türknet kullanıyorum. Altyapım 80 MBPS. Aldığım hız 75 MBPS. O da bi zahmet olsun santal uzaklığı vb.
Türknet için dediğim gibi hangi kullanan birisine sorsam o kadar da memnun değiller. Hepsinin ağızından (Yayıncı mısın? Değilsen bulaşma.) lafını duyuyorum.

Aşağıdaki firmaları tercih edebilirsiniz:
  • Comnet
  • Netspeed
  • TurkNet
  • Millenicom
Millenicom hakkında çok iyi şeyler duymuyorum maalesef. İlk cümlelerim de dediğim gibi de Netspeed vb. İSS ler ise pek güvenilir gelmiyor açıkçası.

Netspeed öneririm. Dün Comnet denedim deneyimlerimi şöyle anlatayım. (Her yerde farklı olur sonuçlar)

Kablonet tavsiye ederim. 100 Mbps ödüyoruz, çoğu zaman 95 Mbps alıyoruz. Türk Telekom var bizim işyerinde, 50 Mbps ödüyoruz ama 10 Mbps alıyoruz. ISS'i aramamıza rağmen en fazla 20 Mbps'e kadar çıkarabildiler.
Kablonet 100mbps için ne kadar ücret ödüyorsunuz? En son baktığımda onun için de fiyatlarını çok yüksek görmüştüm 280 civarlarında.

Kablonet 100mbps için ne kadar ücret ödüyorsunuz? En son baktığımda onun için de fiyatlarını çok yüksek görmüştüm 280 civarlarında.
Geçen Kasım ayında yeni pakete geçtik (24 ay taahhütlü), akıllı sınırsız 100 Mbps'e şu anda aylık 145 TL ödüyoruz. Buna Kablonet gümüş sinema paketi dahil. Mevcut müşteri olduğundan biraz daha indirimli gelmiş bize.

Şu anda eğer Kablonet'e geçerseniz 100 Mbps akıllı sınırsız ilk 12 ay 174 TL görünüyor.

Geçen Kasım ayında yeni pakete geçtik (24 ay taahhütlü), akıllı sınırsız 100 Mbps'e şu anda aylık 145 TL ödüyoruz. Buna Kablonet gümüş sinema paketi dahil. Mevcut müşteri olduğundan biraz daha indirimli gelmiş bize.

Şu anda eğer Kablonet'e geçerseniz 100 Mbps akıllı sınırsız ilk 12 ay 174 TL görünüyor.
Kullanabileceğim maksimum 63mbps yani 50-35mbps arası internet arıyorum hocam. Az önce aradım fakat adresimde 4 ü bir aradayı değil sadece her eve kablonet kampanyasını kullanabileceğim söylendi ve fiyatlarına baktığımda 230tl civarı gördüm. Şimdi bu fiyatlara bakınca Türknet kesinlikle daha cazip geliyor çünkü 170tl fakat nedense hiç güven vermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı