Sağlıksız Kilo Almak

astigmat13

Hectopat
Daha fazla  
Boyum 1,72 ve kilom 55. 9. sınıfa gidiyorum, sizce kaç kilo olmalıyım? Sağlıksız kilo alırsam çıkan göbeği eritmem kolay olur mu? Kilo alma tavsiyelerinizi beklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana tavsiyem spor yapman. Şimdi ne alaka diyebilirsin ama spor ile beraber iştahında açılacak ve zamanla sağlıklı bir şekilde kilo alıp güzel bir vücudun olacak.

Ben kendimden örnek vereyim. Spor salonuna yazılmadan önce 175 cm ve 57 kiloydum. Spora başladım, okuldan eve gelip yemek yiyordum (protein ağırlıklı), spora gidiyordum. Spordan dönünce yine protein ağırlıklı beslemiyordum. 1 ay içerisinde 5 kilo aldım ki ben kilo almak istemiyordum. Spor ile birlikte güzel beslenmeyle kilo alabilirsin.

@astigmat13 Spor şöyle oluyor. Ben biraz yapılı olduğum için 30 dk kardiyo ve ardından 30 setlik bir programım vardı. Bunun içerisinde omuz, karın, ön ve arka kol, göğüs hareketleri vardı.

@Noggola Sporu bırakalı 3 ay oldu fakat hala formdayım. Günde 15 dakikalık bir program ile formunu koruyabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı