Sahibinden.com Gökhan Anay isimli dolandırıcı

darkking5151

Centipat
Başlıkta belirttiğim gibi Gökhan Anay isimli şahıs beni Sahibinden üzerinden dolandırdı ve pişkin pişkin konuştu. Lütfen benim gibi dolandırılan varsa bana destek olsun şebekeyi beraber çökertelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olayı tam olarak anlatırsanız daha fazla yardımcı olabiliriz. Yoksa benim gözümde şuan için bir karalamadan ibaret.

Arkadaşlar bu şahışın zaten sahte emlak sitesi var zaten Google'ye Gökhan Anay yazdığınızda Zeynep Anay diye fake bir emlak sitesi çıkıyor 2. sayfada.
Adam WhatsApp'tan konuşurken firmasının olduğunu ve güvenilir olduğunu söylüyor ve zaten IBAN isteyince normal olarak gökhan anay diye ismi çıkıyor bilginiz olsun sakın kanmayın
Ekran fotolarını atıyım
Detaylı bir şekilde olayı anlatırsanız herkes bilgi sahibi olmuş olur. Bu şekilde hiçbir anlam ifade etmiyor.
Kardeşim zaten Google'ye adamın ismini yazınca bu forum sitesinde dolandırılan kişiler çıkıyor direkt.
Genellikle bilgisayar parçası telefon falan koyuyor ilanına.
Öncelikle geçmiş olsun, Bahsettiğiniz kişinin satış numarası ile Mahkemeye gidip şikayette bulunun. Hem paranızı geri alırsınız, hem de hapse attırma olasılığınız olur.
kardeşim teşekkürler bu şahıs benimle birlikte 5 kişiyi daha dolandırmış zaten onlarlada iletişime geçtim süreci hızlandırmak için

Arkadaşlar bu mağdurlardan biriside benim Gökhan anay benide ekran kartı işlemci anakart ram satıcam diyerekten pınarbaşı bilişim adı altında dolandırdı Savcılıktayım araştırılıyor.Böyle vicdan yoksunu insanların milleti kandırmasına izin vermeyelim bana ulaşabilirmi mağdur olan arkadaşlar herşeyi anlatıcam savcılığa beraber başvuralım
Arkadaşlar bu şahışın zaten sahte emlak sitesi var zaten Google'ye Gökhan Anay yazdığınızda Zeynep Anay diye fake bir emlak sitesi çıkıyor 2. sayfada.
Adam WhatsApp'tan konuşurken firmasının olduğunu ve güvenilir olduğunu söylüyor ve zaten IBAN isteyince normal olarak gökhan anay diye ismi çıkıyor bilginiz olsun sakın kanmayın
Ekran fotolarını atıyım

Kardeşim zaten Google'ye adamın ismini yazınca bu forum sitesinde dolandırılan kişiler çıkıyor direkt.
Genellikle bilgisayar parçası telefon falan koyuyor ilanına.

kardeşim teşekkürler bu şahıs benimle birlikte 5 kişiyi daha dolandırmış zaten onlarlada iletişime geçtim süreci hızlandırmak için

Dostum banada ulaşırmısın [email protected]

Son düzenleme:
Ben de zamanında HD 7850 alacaktım o şahıstan, son anda vazgeçtim iyi ki vazgeçmişim :D (3 aylık konuyu hortlatmışız ama neyse)

Son düzenleyen: Moderatör:
Neresi olursa olsun kimseye koşulsuz güvenmeyin. Sahibinden üzerinde son 1 yılda anormal bir şekilde dolandırıcı türedi. En çok görüleni de 1 yıllık firma hesapları ile piyasanın çok çok altında bir fiyata ürün koyuyorlar. Örneğin benim denk geldiğim normalde 4500-5000 civarlarında olan Monster serisi laptopları 2.500 TL'ye koymuşlardı. WhatsApp üzerinden konuşuyorsun. IBAN verip parayı istiyor. Ters yapınca da ben 1 yıllık firmayım bana güvenmen lazım diyor. Profiline giriyorsun satışı yok. 2 saatte de ne kaptırırsa kaptırıyor sonra ilanları yine kaldırıyor. Haftaya yine aynı oltalamaya devam.

Acayip bir ortam vallahi sahibinden az kalsın ben de öyle bir tongaya düşüyordum. Neyse ki göndermedim. Birde yeni mi çıktı nedir ilanlara yazıyorum mesajı görüyorlar geri dönüş yapmıyorlar tok esnaflar galiba.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı