Sahibinden.com "kutulu" RTX 3080

Adamın ilanı kaldırması sizi haklı göstermez insanlarla uğraşmak istemediğini gösterir. Ben adam dolandırıcı değil kesinlikle demiyorum, anlamada bilmeden saldırmayın insanlara diyorum.

Peki adam dünyada olmayan şeyi nasıl Amerika'dan getirmiş benim bildiğim kadarıyla o zaman RTX 3080 ön siparişteydi.

Hocam yanlış konuda olabilir misiniz? Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum hatırladığım kadarıyla ilanın açıklamasında öyle bir şey yazmıyordu.
3.Sayfa da bulunan @706143 isimli arkadaşın attığı ekran görüntüsüne bakabilir misiniz rica etsem? Orada 3,5 aya teslim edebilirim kısmını ben mi yanlış anladım acaba

3.Sayfa da bulunan @706143 isimli arkadaşın attığı ekran görüntüsüne bakabilir misiniz rica etsem? Orada 3, 5 aya teslim edebilirim kısmını ben mi yanlış anladım acaba

O zaman açıklamayla mesajları uymuyor açıklamada Amerika'dan "getirdim" yazıyor ama 3, 5 aya teslim edebilirim diyor sizce de laflar biraz çelişkili değil mi?

O zaman açıklamayla mesajları uymuyor açıklamada Amerika'dan "getirdim" yazıyor ama 3, 5 aya teslim edebilirim diyor sizce de laflar biraz çelişkili değil mi?
Canım kardeşim ben zaten adam dolandırıcı değil demiyorum, dolandırıcı olabilir diyorum. Benim eleştirdiğim nokta sizin fetva vermeye hazır olan duruşunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı