Sahibinden.com param güvende güvenilir mi?

recklesss

Hectopat
Yer
Ordu
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, Sahibinden.com param güvende üzerinden ekran kartı alacağım. Araștırma yaptım bu konu hakkında ama belki gözümden kaçan bir nokta vardır diye konu açma gereği duydum. Benim param güvende üzerinden göndereceğim Para'nın bana iade edilmemesi ya da daha farklı sorunlara yol açması mümkün mü? Yoksa stabil çalışan, güvenilir bir site mi? Yardımcı olursanız aklımdaki soru ișaretlerini giderirseniz sevinirim.

Alıcı için güvenli, satıcı için güvenli değil deniliyor. Paranın geri gelmemesi gibi bir sorunla karşılaşanı da görmedim :).

Merhabalar, Sahibinden.com param güvende üzerinden ekran kartı alacağım. Araștırma yaptım bu konu hakkında ama belki gözümden kaçan bir nokta vardır diye konu açma gereği duydum. Benim param güvende üzerinden göndereceğim Para'nın bana iade edilmemesi ya da daha farklı sorunlara yol açması mümkün mü? Yoksa stabil çalışan, güvenilir bir site mi? Yardımcı olursanız aklımdaki soru ișaretlerini giderirseniz sevinirim.

Aldığınız ürünün parasını ödedikten sonra satıcı size kargoluyor. Bu aşamada siz alıp onaylayana kadar para havuzda bekliyor. Siz onaylamadığınız sürece para havuzda kalıyor. Siz aldığınız ekran kartı yerine başka bir şey gönderseniz bile hiçbir şey olmuyor. Satıcı bu durumda çok riskli bir durumda kalıyor. Bence gözünüzü kapayıp alabilirsiniz. İkinci elde elden almaktan çok daha güvenli daha detaylı kontroller yapabilirsiniz.

Saçma sapan bir sistem. Suistimale ve art niyete çok açık. Satıcı için zerre kadar güvenli değil alıcı için bir sıkıntı yok. Satarken öpseler kullanmam!

Anladım, yani satıcı güvenilir olmasa bile ben alıcı olarak en ufak bir sıkıntıyla dahi karșılașmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı