Sahibinden.com "şifreniz isteğiniz üzerine değiştirilmiştir" mesajı

ichbindede

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bugün öğleden sonra 14.52 civarı bana sahibinden.com şifremin değiştiği konusunda bir SMS gelmiş. SMS şu şekilde:
"Sahibinden.com şifreniz isteğiniz üzerine değiştirilmiştir. İşlemlerinizi yeni şifreniz üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz. B043"
(Tam SMS ektedir. )
Garip olan kısım ise benim hatırladığım kadarıyla Sahibinden.com hesabım yok. Yani varsa da hatırlamıyorum ama %99 yok. Nasıl oluyor bu olay? Bir dolandırıcılık dümeni mi dönüyor anlamadım?
Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221023_184259_com.google.android.apps.messaging.jpg
    Screenshot_20221023_184259_com.google.android.apps.messaging.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 69
Merhaba, bugün öğleden sonra 14.52 civarı bana sahibinden.com şifremin değiştiği konusunda bir SMS gelmiş. SMS şu şekilde:
"Sahibinden.com şifreniz isteğiniz üzerine değiştirilmiştir. İşlemlerinizi yeni şifreniz üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz. B043"
(Tam SMS ektedir. )
Garip olan kısım ise benim hatırladığım kadarıyla Sahibinden.com hesabım yok. Yani varsa da hatırlamıyorum ama %99 yok. Nasıl oluyor bu olay? Bir dolandırıcılık dümeni mi dönüyor anlamadım?
Teşekkürler.

sahibinden.com dolandırıcılık yapılavilecek bir merci değil.
Bir şey alıp satmıyorsan önemli değil.
Birisi telefon numarasını yanlış yazmıştır.
Değişiklik bilgisi sana geliyordur.

(Tam SMS ektedir. )
Teşekkürler.

Bir telefon numaranı girerek şifremi unuttum de bakalım, mesajlara bak.

Merhaba, birisi mailine erişmiş olma ihtimali olabilir mail şifreni güncelle Gmail kullanıyorsan Gmail'e 2 faktör koruma koymanı öneririm.

Merhaba, birisi mailine erişmiş olma ihtimali olabilir mail şifreni güncelle Gmail kullanıyorsan Gmail'e 2 faktör koruma koymanı öneririm.
2FA aktif. Şifrelerimi değiştireceğim boş bir zamanımda.

Bir telefon numaranı girerek şifremi unuttum de bakalım, mesajlara bak.
Hesabım yokmuş.

Bir kaç e-posta şifremi değiştirdim. Herhalde oltalama ama tam anlayamadım nasıl yaptıklarını. Hesabım yok sonuçta ama bir dümen var neredeyse eminim.
Tam çözemedim. Çözen veya bilen varsa yazsın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı